DANE FIRMY:


  • Telefon: 12 427 28 05
  • Domena: https://meteor-turystyka.pl/
  • Nazwa: PPH i U Meteor Sp. z o.o.
  • Adres: Malczewskiego 47A
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-207Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis:


Kudowa Zdrój cieszy się mianem najbardziej cenionego polskiego uzdrowiska. Przyjeżdżają do niej nie tylko osoby chcące wziąć udział w kuracji uzdrawiającej, ale również wszyscy spragnieni wyjątkowych widoków i możliwości korzystania z górskich szlaków. W Kudowie mieści się zabytkowa pijalnia wód, oraz Park Zdrojowy z XVIII wieku. Miejscowość znajduje się również blisko polskiej granicy i innych miejsc wartych odwiedzenia – Kłodzka czy Wałbrzycha. Do udanego pobytu w Kudowie-Zdroju potrzebne są  sprawdzone noclegi. Gdzie ich szukać?

Baza ofert noclegowych

Zakwaterowanie w Kudowie-Zdroju jest możliwe zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Wiele zależy od tego, czego oczekują wczasowicze oraz kiedy dokonają rezerwacji. Obiekty oddalone od centrum są przeznaczone dla tych, którzy szukają odpoczynku od zgiełku, hałasu i dużej liczby turystów. Taki rodzaj zakwaterowania oferują obiekty znajdujące się w południowej części miasta, w okolicach ul. Zdrojowej. Z kolei kwatery w śródmieściu spodobają się osobom, które chcą mieszkać blisko miejscowych atrakcji. Zakwaterowanie w centrum Kudowy-Zdroju jest trudniejsze, gdy noclegów szuka się na ostatnią chwilę przed terminem wyjazdu. Warto zatem zacząć poszukiwania odpowiednio wcześniej. Noclegi w tym atrakcyjnym położeniu to przede wszystkim wille i pensjonaty wzdłuż ul. 1 Maja i skupione w jej odnogach. Niezwykle blisko stamtąd do największych atrakcji miejscowości, czyli do pijalni wód oraz parku.

Jak szukać noclegu w Kudowie-Zdroju?

Chcąc wybrać jak najlepszy nocleg w tej znanej, turystycznej miejscowości, warto posiłkować się opiniami na serwisach internetowych. Muszą być to jednak sprawdzone strony z potwierdzonymi opiniami. Do takich serwisów zalicza się meteor-turystyka.pl. Wyszukiwanie zakwaterowania jest bardzo proste, niemalże intuicyjne. Użytkownik posiada pełen dostęp do informacji takich jak cena, standard zakwaterowania czy wyposażenie pokoi. Może szybko podjąć decyzję odnośnie tego, czy dana oferta spełnia jego wymagania.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!