DANE FIRMY:


  • Telefon: 61 87 97 115
  • Domena: https://katalog.trak.com.pl/
  • Nazwa: TRAK S.J.
  • Adres: os. Stare Żegrze 50
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-249Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele urządzeń stosowanych obecnie w zakładach produkcyjnych, gdzie liczy się przede wszystkim precyzja oraz powtarzalność, musi być wyposażone w odpowiednie do potrzeb systemy monitorujące oraz kierujące całym procesem. Aby zachować wprowadzone parametry, niezbędny jest przede wszystkim sterownik. Poprawne funkcjonowanie tej właśnie części jest kluczowe, by działanie maszyny odpowiadało oczekiwaniom jej użytkowników. 

Sprawność wspomnianego przemiennika można i należy kontrolować. W tym celu warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę i umiejętności techniczne, jak i odpowiedni sprzęt, by zdiagnozować wszelkie nieprawidłowości i im zaradzić. Producenci falowników ostrzegają jednak przed próbami samodzielnej reparacji. Wykonana przez niekompetentne i nieprzygotowane do tego pod kątem technicznym osoby, może spowodować zwiększenie kosztów naprawczych,  a nawet sprawić, że urządzenie będzie całkowicie niezdolne do użytku, co wygeneruje konieczność zakupu nowego modelu. Naprawa bez uprawnień likwiduje również możliwość skorzystania z gwarancji za sprzęt. 

Polecanym realizatorem świadczeń serwisowych jest Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych TRAK, mające biuro w Poznaniu. Jego pracownicy chętnie podejmą się naprawy bądź korekty ustawień technicznych każdego typu falowników, w tym często spotykanego w Polsce modelu Servo Drive Lenze 9400 Single Drive Highline E94ASHE0024 0,37 kW.

Oferta dostępna na stronie internetowej wspomnianego wykonawcy zleceń to także możliwość zakupu nowych części zamiennych. Są to produkty oryginalne, pochodzące od uznanych na świecie marek, co gwarantuje, że będą one kompatybilne z resztą urządzenia, a ich użytkowanie nie będzie sprawiać problemu. 

Wielu klientów powyższego realizatora usług to osoby, które korzystają z wiedzy i wsparcia technicznego jego pracowników od wielu lat. Firma z powodzeniem odpowiada na potrzeby zleceniodawców, oferując wykonanie zamówienia w krótkim czasie, rzetelnie oraz w atrakcyjnej cenie. 

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!