DANE FIRMY:


  • Telefon: 75 731 27 70
  • Domena: https://store.ceramikawiza.com
  • Nazwa: PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.
  • Adres: Parowa 61
  • Miejscowość: Osiecznica
  • Kod pocztowy: 59-724Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Naczynia ceramiczne ozdabiane tradycyjnymi metodami, od zawsze były w modzie. Nie inaczej jest dzisiaj, gdy na rynku dostępne są modele jeszcze bardziej wytrzymałe i praktyczne. Zdecydowanie największy ich wybór jest w sklepie z Bolesławca, który można znaleźć na stronie Store.ceramikawiza.com. To działający od wielu lat sprzedawca, który przystosował tradycyjne elementy zdobienia do nowocześnie produkowanych naczyń.

Wśród elementów sklepowej oferty warto zwrócić uwagę na zestawy obiadowe, które idealnie nadają się na prezent. Wśród poszczególnych produktów są oczywiście talerze, kubki i filiżanki. Nie brakuje także mniejszych naczyń, jak choćby pojemniki do sypkich przypraw. Producent zadbał o to, żeby wszystkie szczegóły zdobienia były widoczne. Nawet małe formy prezentują się doskonale. Użytkownik z pewnością będzie zaskoczony jakością wykonania.

Sklep internetowy z ceramiką ozdobną obsługuje odbiorców w kraju, jak i za granicami Polski. Dużymi odbiorcami są klienci z kontynentu amerykańskiego. To do Stanów Zjednoczonych trafia spora ilość naczyń. Zakupy w Polsce są obsługiwane przez firmy kurierskie, które dowożą towar bez żadnych uszkodzeń. Duża w tym zasługa sposobu pakowania. Przed wysyłką pojedyncze elementy są dokładnie zabezpieczane.

Proces tworzenia naczyń zaczyna się od przygotowania odpowiedniej mieszanki glin. Odpowiedni dobór sprawia, że naczynie staje się bardzo wytrzymałe. Wcześniej musi zostać wypalone w piecach o odpowiedniej temperaturze. Większość produktów zostaje poddana temperaturze ponad tysiąca stopni. Elementy ozdobne są nanoszone przez pracowników z ogromnym doświadczeniem. W zależności od modelu wzory tworzone są ręcznie lub w formie stempli. Pracownicy używają wyłącznie sprawdzonych farb, w których nie występują szkodliwe substancje takie jak na przykład ołów. Te i inne elementy sprawiają, że naczynia pochodzące z Bolesławca przetrwają przez tysiące posiłków i myć. Transport także im nie zaszkodzi. Można powiedzieć, że to naczynia dostosowane do dwudziestego pierwszego wieku.

Data dodania: 01-03-2021
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://store.ceramikawiza.com/dekoracje-c-17.html


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!