DANE FIRMY:


  • Telefon: 12-251-18-30
  • Domena: https://promos-grupati.pl
  • Nazwa: PROMOS – Skład Budowlany
  • Adres: Kokotów 116a
  • Miejscowość: Węgrzce Wielkie
  • Kod pocztowy: 32-002Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Każdy remont, oprócz dobrze przemyślanego planu działania, wymaga także opracowania budżetu, który można przeznaczyć na zakupy materiałów oraz pracę fachowców. Szczególnie kwestie finansowe warto wcześniej dokładnie przeanalizować. Wszelkie przeróbki budowlane, zwłaszcza te, które wykonuje się na starszych budynkach, mogą okazać się bowiem inwestycyjną studnią bez dna, znacznie przekraczającą możliwości pieniężne właściciela nieruchomości. 

Przede wszystkim plan budżetowy powinien być oparty na rzetelnej ekspertyzie eksperta budowlanego, który określi konieczne prace, jakie należy przeprowadzić na danym budynku oraz naszkicuje przypuszczalne koszty takiego przedsięwzięcia. Specjalista może również wspomóc klienta, świadcząc dla niego usługi doradcze, czyli proponując inne rozwiązania problemu, które mieszczą się w założonym budżecie. 

By nie musieć się zadłużać u znajomych, rodziny czy w banku, remont trzeba przeprowadzić, zaopatrując się w materiały budowlane w hurtowniach. To bardziej ekonomiczny i szybszy sposób, by zakupy dotarły na miejsce budowy. Korzystając z usługi dostawczej, nie trzeba też martwić się o samodzielne wypożyczanie samochodu, niezbędnego do dowiezienia zamówienia. Zazwyczaj hurtownie realizują dowóz w dobrej cenie. Ponadto koszt samych zakupów również jest bardzo atrakcyjny. Hurtownia może zaproponować także korzystne finansowo rabaty, co dodatkowo podnosi wartość takiej oferty.

Dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio dostawcy materiałów budowlanych, którzy ogłaszają się jako sklep internetowy. Takim jest PROMOS Skład Budowlany, który przedstawia szeroki wybór asortymentu na swojej stronie. Klienci, którzy skorzystali z jego usług, są bardzo zadowoleni, określając go jako tani skład budowlany, zlokalizowany pod Krakowem w bardzo łatwo dostępnym miejscu, więc z jego propozycji mogą także skorzystać osoby, które preferują tradycyjną formę zakupów w sklepach stacjonarnych. Oprócz niskich cen doceniono również wysoką jakość proponowanych produktów, pochodzących od uznanych na rynku producentów.

Data dodania: 04-04-2021
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
https://promos-grupati.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!