DANE FIRMY:


  • Telefon: 664 152 722
  • Domena: https://www.stier.com.pl/
  • Nazwa: STIER S.C.
  • Adres: Śląska 96
  • Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
  • Kod pocztowy: 66-400Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Termoizolacja polega nie tylko na ociepleniu budynku, by ciepło nie wydostawało się na zewnątrz, ale też ma za zadanie chronić przed nagrzewaniem się w upalne dni, co może mieć znaczenie zwłaszcza w przypadku poddaszy. Znaleźć materiały, które to zapewniają, nie jest trudno, jednak nie wszystkie mogą też zaoferować ważne dodatkowe walory, jak trwałość, łatwość użycia czy pełne bezpieczeństwo dla użytkowników przestrzeni i dla środowiska. Cechy takie posiada wyjątkowy produkt oferowany przez firmę STIER. S.C., dostarczającą rozwiązania w zakresie termoizolacji.

Proponowana przez to przedsiębiorstwo innowacyjna folia Aluthermo posiada specyficzną budowę - jest to folia aluminiowa przekładana polietylenową pianką z pęcherzykami powietrza. Taka budowa daje jej unikalne właściwości, które sprawiają, że produkt ten dużo lepiej chroni przed utratą ciepła oraz nagrzewaniem się budynków niż inne, stosowane do tej pory rozwiązania, a także oferuje znacznie więcej walorów.

Liczne zalety

Posiadająca nie tylko walory termoizolacyjne, ale też chroniąca przed parowaniem i wiatrem folia znakomicie zabezpiecza różnego rodzaju budynki i pomieszczenia przed niekorzystnymi zjawiskami. W dodatku jest bardzo łatwa w zastosowaniu. Jej plastyczność i wytrzymałość sprawiają, że z ociepleniem za jej pomocą może poradzić sobie nawet jedna osoba. Klienci, którzy zastanawiają się nad zakupem tego produktu, powinni też wiedzieć, że jest on niebywale trwały, co sprawia, że jego zakup jest bardzo ekonomiczny. Producent udziela aż 10-letniej gwarancji na swój wyrób, a przy tym folia zachowuje swoje właściwości nawet kiedy w naturalny sposób zgromadzą się na niej zanieczyszczenia. Nie trzeba też obawiać się, że zaszkodzą jej jakiekolwiek czynniki otoczenia - nie zrobią tego nawet zwierzęta takie jak myszy czy szczury, gdyż produkt ten jest w pełni odporny na ich działalność. Jeśli więc ktoś szuka idealnie spełniającego swą rolę, trwałego i łatwego w zastosowaniu materiału do termoizolacji, to wybór może być tylko jeden.

Data dodania: 25-11-2018
Autor: Milena Baranowska
Źródło:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.html


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!