DANE FIRMY:


  • Telefon: 518 688 356
  • Domena: https://apartlock.pl
  • Nazwa: ApartLock
  • Adres: Grunwaldzka 69
  • Miejscowość: Leszno
  • Kod pocztowy: 64-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Organizując przyjęcie weselne w lokalu, który udostępnia także dla bawiących się gości apartamenty do poimprezowego wypoczynku, warto wybrać hotel lub pensjonat gwarantujący nie tylko odpowiedni poziom komfortu i wygody, ale także bezpieczeństwo. Niestety, zdarzają się przypadki, gdy goście państwa młodych po powrocie z całonocnej zabawy odkrywają, że zostali okradzeni. Straty, biorąc pod uwagę ilość wartościowych rzeczy znajdujących się podczas wesela na terenie danego obiektu, mogą być dość poważne. W noc, kiedy odbywa się przyjęcie, szczególną ostrożność powinna zachować młoda para. Otrzymawszy w prezencie na nowej drodze życia różnego rodzaju prezenty i koperty z podarkami pieniężnymi, muszą oni upewnić się, że ich pokój hotelowy może posłużyć jako bezpieczna skrytka na wszystkie cenne drobiazgi.

Dbając o zadowolenie swoich klientów, coraz więcej hoteli czy innych miejsc, gdzie organizowane są przyjęcia weselne wraz z noclegami dla gości, wdraża nowoczesne, sterowane elektronicznie systemy bezpieczeństwa. Pozwalają one na stały monitoring ilości wejść i wyjść z danego apartamentu lub zastosowanie blokady drzwi, które nie otworzą się bez wprowadzenia odpowiedniego kodu albo zastosowania klucza w postaci karty magnetycznej.

Coraz większym powodzeniem cieszy się również wkładka elektroniczna. Jej producentem oraz dystrybutorem jest firma, która ogłasza się na stronie internetowej apartlock.pl. Wkładka to rozwiązanie bardzo proste w montażu, a przy tym funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Można nią sterować z poziomu telefonu komórkowego z odpowiednią aplikacją. To bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego klucza, który można łatwo zgubić lub który może zostać ukradziony. W przypadku telefonu jest to nieco trudniejsze, gdyż większość osób ma go stale przy sobie i ciągle z niego korzysta. Nawet w przypadku, gdy urządzenie się zawieruszy lub ktoś je sobie przywłaszczy, współcześnie produkowane modele mają odpowiednie zabezpieczenia, które zapobiegają ingerencji w system osobom bez podania kodu PIN lub sczytania linii papilarnych albo skanu twarzy.

 

Data dodania: 14-05-2021
Autor: Juliusz Olszewski
Źródło:
https://apartlock.pl/7-wkladki-elektroniczne


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!