DANE FIRMY:


  • Telefon: (+48) 44 789 08 00
  • Domena: https://aniflex.pl/
  • Nazwa: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
  • Adres: Piaskowa 138
  • Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
  • Kod pocztowy: 97-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Sposobów na wyróżnienie produktu spośród innych jest kilka, a jednym z nich jest zaprojektowanie etykiety, która zwraca na siebie uwagę. Dziś przedsiębiorcy mogą tworzyć tego typu naklejki z rozmaitych materiałów. Decydują oni między innymi o ich wielkości, kształcie, dominującej kolorystyce, napisach oraz rozmieszczeniu poszczególnych elementów. Najczęściej na ich powierzchni znajduje się nazwa produktu i producenta, logotyp oraz informacje o składzie, jeśli jest to produkt spożywczy.

Etykiety sprawdzają się w wielu sytuacjach i są spotykane niemalże w każdej branży. To skuteczne i jednocześnie niedrogie nośniki reklamujące markę w sklepach oraz innych obiektach. Odpowiednio zaprojektowane zachęcają odbiorców do zakupu, co przekłada się na zyski przedsiębiorstwa oraz jego rozpoznawalność na rynku. Osoby rozglądające się za opisywanymi dodatkami powinny zastanowić się, w jakich warunkach będą one stosowane. Na inne bowiem zdecydują się producenci mrożonek, a jeszcze na inne właściciele firm sprzedający środki czystości.

Drukarnią podejmującą się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń jest Aniflex. Oferuje ona wytrzymałe i estetyczne etykiety samoprzylepne z nadrukiem w Łodzi, które są odporne na działanie wilgoci i niskich temperatur. Firma ta wykorzystuje permanentne lub odspajalne kleje wysokiej jakości pochodzące od zaufanych producentów. Występują one w arkuszach lub rolkach o różnej wielkości i są wygodne w użytkowaniu. Przydają się także podczas oznaczania paczek przeznaczonych do wysyłki i są nieocenionym nośnikiem informacji.

Osoby chcące wykorzystywać etykiety na niewielką skalę mogą zdecydować się na modele samoprzylepne umieszczone w arkuszu. Przydają się one przede wszystkim w niewielkich biurach i służą do etykietowania korespondencji, segregatorów czy kopert. Innym rozwiązaniem są etykiety termokurczliwe tworzone z folii PET oraz innych materiałów. Bez trudu dopasowują się do kształtu opakowań, a część z nich może być poddawana procesowi recyklingu.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!