DANE FIRMY:


  • Telefon: 780 137 396
  • Domena: https://bioexpert.pl/
  • Nazwa: "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Adres: Białostocka 22
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-741Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele współcześnie działających prywatnych ośrodków zdrowia, aby uatrakcyjnić swoim pacjentom pobyt oraz by zachęcić ich do przebywania na świeżym powietrzu, lokuje budynki w miejscach otoczonych zielenią lub też wykupuje okoliczne tereny, przeznaczając je na przestrzenie do spacerów i podziwiania przyrody. Nierzadko w takich ogrodach można zaobserwować fontanny i oczka wodne, które stanowią miłą ochłodę w czasie letnich miesięcy.

Utworzenie na terenie placówki zdrowotnej takiego mini zbiornika wodnego wymaga jednak wiele uwagi. Należy zadbać, by odpowiednio zabezpieczyć brzegi, aby nie doszło do przykrego wypadku, kiedy pensjonariusz wpadnie do wody. Sadzawka ma poprawiać estetykę otoczenia, dobrze jest więc wyposażyć ją w stabilnie zamocowane figury oraz postawić na odpowiednie nasadzenia wokół niej. 

Zadbane oczko wodne to także czysta woda. Niedopuszczalne jest doprowadzenie do stanu gdy zbiornik pokrywa się brzydko pachnącym i niebezpiecznym dla chorych nalotem, który tworzą chorobotwórcze drobnoustroje. Poleca się stosować cyklicznie właściwie dobrane bakterie do oczka wodnego, które skutecznie zapobiegną namnażaniu się pleśni i grzybów. 

Preparaty pozwalające uniknąć powyższego problemu można znaleźć w ofercie sklepu online, którego właścicielem jest firma bioArcus Sp. z o.o. Jej pracownicy są w stanie zrealizować zamówienie obejmujące nie tylko pojedyncze sztuki asortymentu, ale także zlecenia hurtowe. Proponują także niewygórowane ceny, dzięki czemu utrzymanie czystej wody w oczku wodnym na terenie placówki nie jest kosztowną opcją. 

Dostawca zachęca do zapoznania się także z innymi produktami, dostępnymi na stronie sklepu, a które pomagają w utrzymaniu estetyki otoczenia. Proponuje asortyment oparty tylko na naturalnych składnikach, odpowiednio wyselekcjonowany i przebadany. Dla klientów, którzy chcieliby uzyskać więcej informacji o sposobie pozyskiwania komponentów, z których powstają poszczególne produkty, przygotowano poszczególne sekcje tematyczne, dostępne pod linkiem sklepu. Nie zapomniano także o odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania. 

Data dodania: 05-08-2021
Autor: Wiktor Sokołowski
Źródło:
https://bioexpert.pl/produkty/ogrod/bluklar/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!