DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 790 264 747
  • Domena: http://www.green-dreams.pl/
  • Nazwa: Green-Dreams
  • Adres: Na Popielówkę 65D
  • Miejscowość: Zielonki k. Krakowa
  • Kod pocztowy: 32-087Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Przydomowe ogrody to przestrzenie, w których można odpocząć i zrelaksować się podczas cieplejszych dni. Znajdują się w nich nie tylko rośliny, ale oczka wodne, baseny oraz elementy małej architektury, na które składają się ławki, altany, stoły czy krzesła, które powinny tworzyć spójną całość z pobliską zielenią. Niektórzy projektują ogrody samodzielnie, jednak rozwiązanie to nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. W tym przypadku podstawą jest doświadczenie i wyobraźnia przestrzenna.

Osoby, którym zależy na pięknych, funkcjonalnych i łatwych w pielęgnacji ogrodach, mogą zajrzeć na witrynę green-dreams.pl prowadzonej przez firmę współpracującą z mieszkańcami Krakowa. Projekty ogrodów, jakie wykonuje, zachwycają estetyką i funkcjonalnością, dlatego są rekomendowane przez dotychczasowych klientów. Pierwsze spotkanie z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa przyjmuje postać konsultacji, podczas których poznają oni oczekiwania, gust oraz budżet klientów, dzięki czemu są w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania.

Przydomowe ogrody można zagospodarować według swojego własnego uznania. Wiele osób sieje na nich wybrane przez siebie rośliny, warzywa oraz owoce, których uprawa przynosi wiele radości i satysfakcji. Decydują się na nie często osoby chcące uniknąć spożywania produktów skażonych środkami chemicznymi. Firma ta proponuje profesjonalne zakładanie ogrodów składające się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest wywiad z klientem oraz zmierzenie działki, jaką dysponuje, drugim sporządzenie koncepcji, natomiast trzecim – dobór najlepszych gatunków roślin oraz pomoc w wyborze odpowiedniej nawierzchni i oświetlenia.

Specjaliści mają znakomite wyczucie estetyki i znają aktualnie obowiązujące trendy. To osoby komunikatywne, które doradzają klientom na każdym etapie współpracy i odpowiadają na ich pytania w razie pojawienia się wątpliwości. Mogą pochwalić się obszerną wiedzą w zakresie ogrodnictwa związaną z poszczególnymi gatunkami roślin oraz glebami, na których powinny rosnąć. Wszystko to sprawia, że drzewa i krzewy zachwycają swoim wyglądem niezależnie od pory roku.

Data dodania: 07-08-2021
Autor: Kazimierz Szymański
Źródło:
http://www.green-dreams.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!