DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 885 20 20 60
  • Domena: http://www.deszczowka24.pl/
  • Nazwa: F.H.U AKA Ewelina Brach
  • Adres: Nowe Miasto 4
  • Miejscowość: Sulików
  • Kod pocztowy: 59-975Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Współcześnie w wielu gospodarstwach domowych wdrażane są rozwiązania mające ekologiczny charakter, których celem jest zmniejszenie rachunków za prąd czy wodę. Tym godnym uwagi jest podziemny zbiornik na deszczówkę, o którym można dowiedzieć się więcej na internetowej stronie deszczowka24.pl. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo proponujące tego typu konstrukcje w niewygórowanych cenach. Sprawdzają się one niemalże na każdej posesji i zapewniają spore oszczędności. Są rekomendowane zwłaszcza klientom zainteresowanym ruchem less waste.

Woda jest absolutnie niezbędna do wykonywania prania, spłukiwania toalet, podlewania roślin oraz do celów spożywczych. Do tego typu zastosowań można wykorzystywać deszczówkę, która jest miękka i wolna od chloru. Korzystają z niej również działkowicze mieszkający w rekreacyjnych domkach. Zbiorniki dają możliwość przechowywania wody pochodzącej z opadów deszczowych i używanej do różnych celów. Rozwiązanie to jest ekologiczne i opłacalne pod kątem finansowym, dlatego staje się coraz popularniejsze.

Zbiorniki retencyjne zmniejszają konieczność wykorzystywania wody wypływającej z kranów, co sprawia, że oszczędności z biegiem czasu stają się bardzo odczuwalne. Przedsiębiorstwo oferuje modele podziemne, które znajdują zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Są dostępne w kilku rozmiarach, a ich użytkowanie nie sprawia żadnych problemów. To szczelne i wytrzymałe konstrukcje niepodatne na działanie czynników atmosferycznych. Wykazują odporność na ujemne temperatury oraz zniszczenia mechaniczne.

Na zakup zbiorników decydują się posiadacze dużych ogrodów. Dzięki nim nie są narażeni na wydatki podczas podlewania trawników, kwiatów czy drzew, które niejednokrotnie wymagają częstego i regularnego nawadniania. Znaczna część zbiorników przypomina swoim wyglądem beczki, które bez trudu wpasowują się w stylistykę domów i nie zwracają na siebie uwagi. Najczęściej produkuje się je z polietylenu oraz innych podobnych materiałów odpornych na wilgoć i zmiany temperatur.

Data dodania: 13-08-2021
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
http://www.deszczowka24.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!