DANE FIRMY:


  • Telefon: 784 664 484
  • Domena: https://tigled.pl
  • Nazwa: TIGLED
  • Adres:
  • Miejscowość:
  • Kod pocztowy: -Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podstawą działalności każdej firmy jest skuteczna promocja, dzięki której przedsiębiorcy reklamują swój biznes. Lokale gastronomiczne, sklepy spożywcze czy punkty usługowe powinny być przede wszystkim widoczne z dużej odległości, nawet po zapadnięciu zmroku oraz przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Z tego powodu wiele osób stawia na reklamy świetlne w formie neonów, które zwracają na siebie uwagę i występują w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Są one do nabycia na stronie tigled.pl prowadzonej przez przedsiębiorstwo dbające o jakość swoich wyrobów.

Wszystko to sprawia, że prezentują się bez zarzutu po długich miesiącach użytkowania. Znajdują one zastosowanie w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, ponieważ mogą być wystawiane na deszcz, śnieg, grad, mróz czy promieniowanie słoneczne. Neon LED znakomicie komponuje się z ceglanymi ścianami, dlatego sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym lub loftowym. Klienci tej firmy mają całkowitą dowolność w kreowaniu tego typu reklam, dzięki czemu są one dopasowane do wszystkich ich potrzeb.

Reklamy neonowe to estetyczna alternatywa dla zwykłych szyldów, która tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat. To też idealna opcja w biznesach stacjonarnych zwiększająca zainteresowanie daną ofertą. Atutem proponowanych produktów są niewysokie  ceny, co sprawia, że nabywają je właściciele niewielkich przedsiębiorstw oraz takich, które dopiero wchodzą na rynek. Innymi słowy, inwestycja w neony zwraca się w krótkim czasie. Tworzone w tej firmie napisy lub wzory prezentują się bardzo estetycznie i są trwałą ozdobą różnych wnętrz.

Reklamy świetlne dają szansę bycia zauważonym, co w dobie sporej konkurencji jest podstawą. Są one znacznie tańsze w porównaniu do kampanii internetowych lub prowadzonych w mediach tradycyjnych, dzięki czemu ich posiadacze przeznaczają zaoszczędzone środki na inne rzeczy. Neony to oryginalna wizytówka firmy, która nie wychodzi z mody.  Przyjmują one dowolne kształty i rozmiary, dlatego bez trudu wpasują się w każdą przestrzeń.

Data dodania: 20-08-2021
Autor: Karolina Kołodziej
Źródło:
https://tigled.pl/neon/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!