DANE FIRMY:


  • Telefon: 48 783 415 093
  • Domena: https://www.hostamo.pl/
  • Nazwa: Hostamo Agencja hostess
  • Adres: Pełczyńskiego 20
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-471Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Oprawa wizualna przedsięwzięcia takiego jak spotkanie biznesowe, aukcja promocyjna czy przyjęcie o znaczeniu marketingowym, podczas którego prezentowane są rozmaite produkty, a ich twórcy mogą nawiązać kontakt z potencjalnymi inwestorami, jest niezwykle istotna. W znacznym stopniu wpływa na podniesienie atrakcyjności widowiska oraz jego odbiór, poprawia również nastrój i nadaje elegancji.

Taka oprawa to nie tylko odpowiedni wystrój wnętrz, ale także ludzie. Dlatego też organizatorzy różnego rodzaju eventów coraz chętniej i częściej korzystają z usług agencji wynajmu hostess i hostów. Działające obecnie instytucje tego typu oferują zróżnicowany zakres świadczeń, od przeprowadzania akcji promocyjnych, poprzez pracę w charakterze modelki podczas pokazów, aż do zapewnienia towarzystwa w trakcie eventów (także jako tłumacz). 

Praca jako hostessa to dzisiaj nie tylko perfekcyjny wygląd. Osoby aspirujące na tego typu stanowiska powinna cechować inteligencja oraz obycie towarzyskie. Częstym kryterium przyjęcia jest również znajomość języków obcych. Doceniana jest także umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji, gdyż podczas pracy ma się do czynienia z osobami o różnym charakterze. Podczas interakcji z klientem liczy się więc także poczucie humoru, kreatywność w nawiązywaniu konwersacji oraz wzbudzanie zainteresowania u rozmówcy. 

Właściciele współcześnie działających agencji, jak choćby Hostamo z Warszawy, pragną udowodnić, że prowadzona przez nich działalność to nie tylko oprawa wizualna imprez. Owszem, jest to jak najbardziej istotna kwestia, jednak hostessa to nie tylko pewnego rodzaju dodatek promocyjny dla gości i odwiedzających, ale kompetentna osoba, której umiejętności są podczas takiego eventu naprawdę potrzebne i stanowią dużą pomoc dla organizatora. 

Do pracy w charakterze hostessy najlepiej nadają się osoby, które uwielbiają kontakt z ludźmi oraz lubią wyzwania. Podczas rekrutacji często stosuje się także kryterium wzrostu lub wybiera się kandydatki o określonej figurze, w zależności od rodzaju obsługiwanych eventów.

Data dodania: 31-08-2021
Autor: Roksana Olszewska
Źródło:
https://www.hostamo.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!