DANE FIRMY:


  • Telefon: 602 232 805
  • Domena: https://zelazowski.pl
  • Nazwa: Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych
  • Adres: Juliusza Słowackiego 26
  • Miejscowość: Ząbki k/Warszawy
  • Kod pocztowy: 05-091Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podstawą w sezonie jesiennym i zimowym są ciepłe okrycia wierzchnie, takie jak płaszcze lub kurtki. Część osób chowa je do szaf, a jeszcze inni zostawiają na wieszakach. Dodatki te można bez trudu wkomponować niemalże w każdą przestrzeń, ponieważ nie zajmują wiele miejsca i są uniwersalne. Część z nich, ze względu na walory dekoracyjne, staje się praktyczną ozdobą samą w sobie. Produkty te powinny być jednak nie tylko estetyczne, ale i solidnie wykonane.

Z tego powodu tworzy się je między innymi z metalu, czyli materiału, który nie pęka, co sprawia, że na tego typu wieszakach można zostawiać kilka kurtek jednocześnie, bez ryzyka pojawiania się zniszczeń. Sprawdzają się one w domach, mieszkaniach i obiektach publicznych. Metalowe wieszaki to absolutna podstawa teatrów, bibliotek, muzeów, biurowców oraz innych budynków, w których każdego dnia przebywają duże grupy osób. Niekiedy są spotykane w szkołach, przedszkolach oraz na uczelniach.

Dodatki te bez trudu wytrzymują duże ciężary i występują w wielu kształtach oraz rozmiarach. Nie wyginają się i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzięki nim przechowywanie płaszczy lub kurtek będzie bardzo wygodne, a przestrzenie, w jakich się znajdują, staną się uporządkowane. Wieszaki są spotykane w przedpokojach, ponieważ dają możliwość szybkiego odwieszenia okryć, bez konieczności chowania ich do szaf. Niektórzy wykorzystują je w biurach,. Wówczas używają ich nie tylko pracownicy, ale i klienci czy partnerzy biznesowi.

To uniwersalne konstrukcje dostępne w przedsiębiorstwie Żelazowski. Firma ta specjalizuje się w tworzeniu estetycznych dodatków z metalu, które nie zajmują wiele miejsca. Wieszaki ozdobne odznaczają się odpornością na uszkodzenia, dlatego ich zakup warto potraktować jak inwestycję. Występują one w kolorze mosiężnym, złotym i wielu innych, a wszystkie z nich prezentują się elegancko. Wieszaki mają konstrukcję pojedynczą lub podwójną i zapewniają nieskomplikowany montaż. Wystarczy jedynie przymocować je za pomocą śrub do wybranego fragmentu ściany.

Data dodania: 04-10-2021
Autor: Roksana Olszewska
Źródło:
https://zelazowski.pl/przedmioty-uzytkowe/wieszaki/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!