DANE FIRMY:


  • Telefon: 516675998
  • Domena: http://www.klimatools.pl
  • Nazwa: Klimatools
  • Adres: Liszki 213
  • Miejscowość: Liszki
  • Kod pocztowy: 32-060Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Nieustannie rosnąca popularność pomp ciepła wynika z licznych zalet, jakimi charakteryzują się te urządzenia. Zapewniają one niewielkie koszty eksploatacyjne, dzięki czemu ich posiadacze mogą zmniejszyć domowe rachunki. To ciekawe rozwiązanie w miejscach, w których podłączenie do sieci gazowej byłoby z różnych względów utrudnione. Sprzedaż pomp ciepła w Krakowie to specjalizacja pracowników przedsiębiorstwa Klimatools. Firma ta posiada w asortymencie nowoczesne urządzenia o niezawodnym działaniu i nieskomplikowanej obsłudze. Ich użytkowanie nie przyczynia się do zwiększonej emisji dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu nie szkodzą one środowisku.

Niektóre osoby mogą ubiegać się o dofinansowanie, co sprawia, że zakup pomp nie wiąże się z dużymi wydatkami. Wykorzystują one odnawialną energię i odznacza się najwyższą klasą energetyczną wśród wszystkich urządzeń grzewczych dostępnych na rynku. Zasada działania pomp ciepła jest bardzo prosta. „Wyrzucają” one chłodne powietrze na zewnątrz i podgrzewa wodę za pomocą elektrycznego zasilania. Proponowane urządzenia składają się z parownika, skraplacza oraz sprężarki, której zadaniem jest podnoszenie temperatury czynnika chłodniczego.

Pompy ciepła są zaliczane do najtańszych metod ogrzewania domu. To bezawaryjne i wielofunkcyjne urządzenia, które chłodzą lub ogrzewają obiekty małym kosztem. Niekiedy też są wykorzystywane w formie rekuperatorów, ponieważ osuszają powietrze, co chroni przed pojawianiem się we wnętrzach pleśni lub grzybów. Urządzenia te należy dobierać pod kątem wielkości obiektu, w jakim będą pracować. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie wydajnością oraz dodatkowymi funkcjami, z jakimi warto się zapoznać.

Data dodania: 26-10-2021
Autor: Norbert Marciniak
Źródło:
http://www.klimatools.pl/pompy-ciepla/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!