DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 514 778 694
  • Domena: https://www.delfind.pl/
  • Nazwa: Delfin Detection & Mapping
  • Adres: Solidarności 115
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-140Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zakup tańszej nieruchomości z rynku wtórnego jest dziś dla wielu osób okazją na posiadanie własnego domu w niższej cenie, niż nabytek prosto od dewelopera. Warto jednak pamiętać, że nieco starsze konstrukcje także mogą generować dodatkowe wydatki, które podnoszą wartość całej inwestycji. Jednym z takich kosztów, które zazwyczaj musi ponieść właściciel domu, jest opłacenie specjalistycznych usług mających na celu weryfikację stanu technicznego obiektu, dostępność i drożność wszystkich przyłączy oraz sprawdzenie innych, wpływających na stabilność i późniejsze użytkowanie dom kwestii.

Ważne jest też zlokalizowanie wszystkich instalacji, w tym określenie kierunku ich przebiegu, zwłaszcza jeśli biegną pod ziemią. Dawniej wykrywanie przewodów przeprowadzało się podczas odkopywania instalacji, co było procesem żmudnym i czasochłonnym, ale miało jedną istotną zaletę, mianowicie pozwalało sprawdzić stan techniczny kabli, a w razie potrzeby umożliwiało także dokonanie niezbędnych napraw lub wymiany poszczególnych elementów. Dziś nie ma potrzeby fizycznej ingerencji w strukturę ziemi, aby mieć pewność, czy instalacje są sprawne i nie wymagają korekty. Obecnie istnieją realizatorzy, którzy świadczą usługi takiej weryfikacji, wykorzystując do tego celu specjalistyczny sprzęt z dziedziny detektorystyki.

Firmą, która specjalizuje się w skutecznych i szybkich metodach wykrywania przewodów pod ziemią, wewnątrz konstrukcji budynków czy chociażby w fundamentach, jest TMT Projekt Sp. z o.o. Jej pracownicy z powodzeniem świadczą pomoc osobom prywatnym i odbiorcom biznesowym z terenu całego kraju. Proponują zarówno przeprowadzenie samego świadczenia przez wykwalifikowanych specjalistów, jak i wypożyczenie sprzętu klientowi (o ile ma on stosowne umiejętności i uprawnienia, aby się nim posługiwać). 

Realizator zachęca również do zapoznania się z pozostałymi usługami, jakie może wykonać na zlecenie. Jest to długa lista działań, których zakres z pewnością zainteresuje właścicieli budynków wymagających dokładnego sprawdzenia stanu konstrukcji, stabilności gruntów, na których opiera się budowla oraz zweryfikowania przebiegu instalacji elektrycznych lub wodno-kanalizacyjnych. Wszystkie prace są prowadzone z wykorzystaniem sprzętu dającego rzetelny, wiarygodny pomiar poszczególnych parametrów. 

Data dodania: 03-11-2021
Autor: Wiktor Sokołowski
Źródło:
https://www.delfind.pl/metody-wykrywania/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!