DANE FIRMY:


  • Telefon: 792 688 000
  • Domena: https://www.promohouse.com.pl
  • Nazwa: PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE
  • Adres: Norwida 7
  • Miejscowość: Międzyzdroje
  • Kod pocztowy: 72-500Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Aby znacząco skrócić cały proces szukania i kupowania mieszkania lub działki wystarczy skorzystać z usług sprawdzonego biura nieruchomości, Najlepszą opcją jest PromoHouse. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znajdują się aktualne oferty sprzedażowe domów, dużych apartamentów, mniejszych lokali w blokach i kamienicach czy pustych działek budowlanych. Mieszkania można nabyć w Międzyzdrojach, Dziwnowie, Kamieniu Pomorskim oraz innych okolicznych miejscowościach. Wybór jest duży i cały czas pojawiają się nowe oferty, więc warto regularnie monitorować ogłoszenia. Oczywiście konsumenci mający jasno sprecyzowane wymagania co to kwatery, mogą wypełnić specjalny formularz i poczekać na kontakt od biura. Gdy pracownicy znajdą odpowiedni lokal, niezwłocznie zaproszą inwestora na spotkanie i pokażą dane miejsce.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup inwestorów, przedsiębiorstwo oferuje również miejsca, które doskonale nadają się na lokale pod wynajem dla turystów. Tego typu kwatery są zlokalizowane blisko popularnych atrakcji turystycznych. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że istnieje także możliwość zakupu domów, które mają wydzieloną część mieszkalną oraz dodatkowy budynek przeznaczony na wynajem dla podróżnych. Mieszkania znajdują się w malowniczej, cichej dzielnicy, niedaleko morza, parków czy innych terenów wypoczynkowych, są dobrze skomunikowane z centrum, w okolicy znajdują się sklepy, restauracje. Pracownicy biura przeszli odpowiednie szkolenia, posiadają licencję, więc mogą doradzić, pomogą w wyborze lokalu, który spełni wszystkie wymagania. Prowizję dla biura, podatek od czynności cywilnoprawnych i opłaty dla notariusza można wyliczyć, korzystając z kalkulatora na stronie internetowej.

Wyszukiwanie i udostępnianie ofert sprzedażowe to nie jedyna usługa, którą oferuje biuro. Osoby chcące sprzedać mieszkanie, działkę lub dom również mogą podjąć współpracę z firmą. Doświadczeni marketingowcy przygotują atrakcyjną reklamę, a specjaliści od nieruchomości określą cenę. Ponadto przedsiębiorstwo współpracuje z kancelarią notarialna, więc może zająć się wszystkimi etapami transakcji, przygotować umowę, wszystkie niezbędne dokumenty. Wybór tego biura nieruchomości to dobra decyzja. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony z jakości obsługi.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!