DANE FIRMY:


  • Telefon: 782 22 88 32
  • Domena: https://bau-tec.pl/
  • Nazwa: P.H. BAU-TEC
  • Adres: Wilsona 30
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Kod pocztowy: 42-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wyposażenie warsztatowe przydaje się nie tylko w profesjonalnych zakładasz, ale również w domach prywatnych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi można być pewnym, że naprawy, remonty, jak i budowy zostaną wykonane znacznie szybciej niż za pomocą tradycyjnych metod.

Pod adresem internetowym bau-tec.pl znaleźć można duży wybór najróżniejszych narzędzi do warsztatów, jak i chemii, ładowarek, akumulatorów, artykułów niezbędnych przy pracach w ogrodzie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaje tarcze do cięcia i szlifowania. Każda tarcza diamentowa dostępna jest w różnych rozmiarach. Zainteresowany zakupem będzie mógł wybrać odpowiedni element. Osoby, które nie mają doświadczenia w remontach lub budowach i nigdy nie kupowały sprzętu warsztatowego mogą zwrócić się o pomoc do specjalisty poprzez kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

Zaprezentowane tarcze diamentowe doskonale sprawdzają się do cięcia na mokro, jak i sucho. Wiele modeli może zostać użytych w szlifierkach kątowych, przecinarkach stołowych, ukośnicach. Na stronie online sprzedawcy znaleźć można tarcze, które radzą sobie z najróżniejszymi materiałami. Pośród nich warto wymienić: kamień naturalny, beton zbrojony, granit, marmur, kostkę brukową i wiele innych.

Dystrybutor elementów wymiennych proponuje tarcze segmentowe, do szlifowania betonu, półprofesjonalne, jak i profesjonalne. Na wiele artykułów obowiązuje promocja, dlatego warto już dziś zapoznać się ze wszystkimi produktami w przystępnych cenach. Sklep z artykułami do remontu i budowy gwarantuje, że wiele elementów jest stale uzupełnionych na stanie magazynu. Sprzedawca zapewnia również liczne nowości dostępne na światowym rynku. Zaprasza się już dziś pod adres WWW.

Data dodania: 22-11-2021
Autor: Kazimierz Szymański
Źródło:
https://bau-tec.pl/pl/c/Tarcze-diamentowe/82


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!