DANE FIRMY:


  • Telefon: +420 603 440 905
  • Domena: https://czeski-tlumaczenia.pl/
  • Nazwa: czeski-tlumaczenia.pl
  • Adres: Nýdek 15
  • Miejscowość: Nýdek
  • Kod pocztowy: 73-995Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Tłumacz przysięgły jest osobą wykonującą zawód zaufania publicznego. W zakres jego usług wchodzi między innymi przekładanie ważnych dokumentów, pism sądowych i dyplomów, które mogą być wykorzystywane w urzędach państwowych. Każda ich strona została podbita specjalną pieczęcią, na której znajdują się dane specjalisty, który podjął się przekładu. Są one wykonywane wyłącznie przez tłumaczy mających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Spoczywa na nich bowiem odpowiedzialność prawna za ewentualne błędy. Oznacza to, że w razie dostrzeżenia nieprawidłowości, klient może ubiegać się o odszkodowanie finansowe.

Przekłady zlecane profesjonalistom są poprawne zarówno pod kątem gramatycznym, jak i językowym. Spełniają one szereg wymagań formalnych, a zajmują się nimi osoby, które zdały egzamin państwowy, a następnie zostały zaprzysiężone przez ministra sprawiedliwości. Dokumenty są oddawane w formie pisemnej lub cyfrowo, choć w tym przypadku niezbędne jest złożenie podpisu elektronicznego. Tłumaczenia, jakich podejmują się specjaliści, są świadczone osobom prywatnym, przedsiębiorcom i przedstawicielom różnego rodzaju organów państwowych.

Wszyscy zainteresowani taką formą współpracy mogą wejść na witrynę czeski-tlumaczenia.pl. Tłumacz, który ją założył, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz licznymi rekomendacjami wystawianymi przez dotychczasowych klientów.  Nie tylko przygotowuje tłumaczenia, ale również weryfikuje przekłady stworzone przez inne osoby. Jego klientami są osoby chcące przełożyć pisma urzędowe, świadectwa ukończenia szkoły, akty zgonu i małżeńskie oraz dokumenty samochodów sprowadzanych z innych krajów.

Gwarantuje on dokładność i duże zaangażowanie w każde powierzone zadanie. Tłumacz z czeskiego na polski stale poszerza wiedzę, dzięki czemu bardzo dobrze zna branżowe słownictwo. Podejmuje się także przekładów umów, dyplomów, pełnomocnictw i nie tylko. Dba o poufność przekazywanych informacji, dzięki czemu nie mają do nich wglądu osoby nieupoważnione.

Data dodania: 13-11-2021
Autor: Bruno Borowski
Źródło:
https://czeski-tlumaczenia.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!