DANE FIRMY:


  • Telefon: 606 992 134
  • Domena: https://media-connect.com.pl
  • Nazwa: Media Connect
  • Adres: Bełchatowska 22
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-161Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Na działania marketingowe składa się szereg czynności, których celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku. Na odbiór przedsiębiorstwa składają się z pozoru mało istotne elementy, takie jak gadżety, ulotki czy wizytówki. Niektórzy decydują się także na inne nośniki, spośród których na wyróżnienie zasługują naklejki. Stanowią one skuteczny i niedrogi sposób na informowanie odbiorców o aktualnej ofercie czy rabatach. Najczęściej na ich powierzchni umieszcza się nazwę prowadzonej przez siebie działalności, numery kontaktowe, adres siedziby oraz godziny otwarcia.

Niektóre osoby planujące zakup tego typu nośników zapoznają się chętnie z ofertą zaprezentowaną na stronie media-connect.com.pl. Prowadzi ją zaufana agencja z bogatym portfolio, która współpracuje z klientami mającymi rozmaite potrzeby. Jej przedstawiciele dokładnie wsłuchują się w ich potrzeby, a następnie proponują najlepsze rozwiązania, dzięki którym będą mogli docierać z komunikatami do nowego grona odbiorców, co prawdopodobnie przełoży się na ich zyski.

Oferowany druk naklejek odbywa się w Poznaniu z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów, dzięki którym nośniki zachwycają wyrazistymi detalami i nasyconymi kolorami. Usługi te są chętnie polecane przez wzgląd na niewygórowane ceny, na które mogą pozwolić sobie między innymi właściciele start-upów lub jednoosobowych działalności gospodarczych. Klienci decydują o wielkości i kształcie naklejek. Wszystkie z nich są tworzone z materiałów, które trudno przedrzeć.

Odpowiednio zaprojektowana naklejka zwraca na siebie uwagę i zachęca do zapoznania się z nadrukowanymi informacjami. Można je umieszczać na samochodach, firmowych sprzętach oraz dodawać w formie gratisów do zamówień składanych za pośrednictwem internetu. Produkty te odznaczają się różnorodnością i są tworzone przy użyciu papieru o różnej gramaturze. Niektóre z nich powleczono dodatkową folią chroniącą przed blaknięciem oraz działaniem wilgoci. To unikatowe nośniki sprawdzające się w wielu sytuacjach, na które może pozwolić sobie wiele osób.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!