DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 717 948 110
  • Domena: https://best-cs.pl/
  • Nazwa: best-cs.pl
  • Adres: Wagonowa 2c
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 53-609Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Jako placówki zbiorowego żywienia, żłobki, przedszkola i szkoły podlegają regularnym kontrolom przeprowadzanym przez SANEPID i inne instytucje sprawdzające stan techniczny urządzeń oraz czystość panującą w pomieszczeniach, gdzie przygotowuje się posiłki i je podaje. Weryfikacji podlegają też naczynia, maszyny i stosowane do czyszczenia preparaty. 

Przedstawiciele placówek oświatowych, na terenie których funkcjonuje stołówka, muszą zwracać przede wszystkim uwagę na działanie urządzeń myjących, takich jak zmywarki i wyparzarki. Ich nieprawidłowa praca (niedomywanie brudu wewnątrz, niedokładne płukanie naczyń w celu usunięcia z ich powierzchni detergentu) może być dużym problemem nie tylko podczas kontroli, ale także może powodować kłopoty zdrowotne u wychowanków i kadry placówki, korzystających każdego dnia ze świadczeń stołówki. 

Polecaną obecnie na rynku opcją są nowoczesne zmywarki podblatowe polskiej marki, która przedstawia swoją ofertę na stronie internetowej best-cs.pl. Jednym z dostępnych pod podanym linkiem modeli jest Hobart Premax GP/FP, który świetnie sprawdzi się w każdej kuchni wydającej codziennie duże ilości posiłków. Jako urządzenie wielofunkcyjne oraz oszczędne, doskonale poradzi sobie ze sprawnym i dokładnym umyciem butelek, generując przy tym niskie zużycie wody, energii zasilania i środków czyszczących. Jest to sprzęt, który można z powodzeniem zamówić do kuchni żłobka (posiada tace przeznaczone do mycia butelek). Jego atutem jest także niewielki rozmiar przy jednocześnie dość dużej pojemności pojedynczego wsadu, który pomieści bez problemu za jednym razem naczynia po posiłku całej grupy. Wyjęte z maszyny kubki i talerze są natychmiast gotowe do ponownego użycia.

Data dodania: 10-12-2021
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://best-cs.pl/post/5143/nowosci-od-marki-hobart


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!