DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 56 46 61 291
  • Domena: https://htpolska.pl/
  • Nazwa: HT Polska
  • Adres: Rybacka 14
  • Miejscowość: Grudziądz
  • Kod pocztowy: 86-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Dzięki przepustom kablowym można przeprowadzać przewody przez obudowy urządzeń elektrycznych, ściany i inne powierzchnie. Bez trudu uszczelniają kable, co zmniejsza ryzyko ich pękania czy pojawiania się innych uszkodzeń. Izolacja chroni również przed przecinaniem na skutek kontaktu z obudowami sprzętów tworzonych z metalu. Przepusty uniemożliwiają wyrywanie przewodów, dlatego sprawdzają się w wielu miejscach. Produkuje się je z tworzyw sztucznych, nieco rzadziej z metalu. Składają się na nie ramy kołnierzowe i przepuszczające, moduły uszczelniające oraz dławnice.

Przepusty znajdują zastosowanie w przypadku kabli o różnej średnicy i występują w formie listew mocujących, płyt podłogowych oraz systemów zatrzaskowych. Wszystkie z nich mają niezbędne atesty,  a część z nich wykazuje odporność na działanie ognia. Przejścia te są niepodatne na działanie wysokich temperatur oraz wilgoci. Odznaczają się szczelnością i niezawodnością w najtrudniejszych warunkach. Zainteresowaniem cieszą się też przepusty dachowe dla kabli umieszczane w jednorodzinnych domach. Niektóre z nich produkuje się z wełny mineralnej, na którą naniesiono endotermiczną powłokę.

Ich zaletą jest uniwersalność, która sprawia, że są spotykane w obiektach różnych typów. Zabezpieczają kable przed wahaniami temperatury oraz zniszczeniami, dzięki czemu nie jest konieczna ich wymiana. Przepusty należy dobierać z uwzględnieniem warunków środowiskowych, w jakich będą umieszczane. Firmą proponującą tego typu dodatki jest Hauff Technik. Przedsiębiorstwo to kieruje ofertę do wszystkich osób chcących nabyć wysokojakościowe przepusty o niezawodnym działaniu. To wytrzymałe wyroby w niewygórowanych cenach.

Część osób doposaża je w dodatkowe akcesoria, takie jak podkładki uszczelniające, które należy umieścić między tuleją dociskową a pierścieniem. Większy poziom szczelności można uzyskać także poprzez stosowanie specjalnych kitów o dużej elastyczności. Tworzy się je z polimerów oraz innych materiałów wolnych od związków halogenowych, kwasów i silikonów.

Data dodania: 09-12-2021
Autor: Mieszko Szulc
Źródło:
https://htpolska.pl/przepusty-dachowe


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!