DANE FIRMY:


  • Telefon: 517055366
  • Domena: https://www.umlaut.edu.pl/
  • Nazwa: Szkoła języka niemieckiego UMLAUT
  • Adres:
  • Miejscowość:
  • Kod pocztowy: -Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Istnieją osoby, które uczą się języka samodzielnie, jednak znaczna część z nich wymaga wsparcia doświadczonego korepetytora. Nie tylko przygotuje on materiały dopasowane do poziomu kursantów, ale też zadba o korygowanie błędów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu ryzyko popełniania ich w przyszłości jest niewielkie. Niedawno szkoły językowe oferowały głównie indywidualne lub grupowe zajęcia stacjonarne mające miejsce w ich siedzibach. Natomiast dziś są one coraz częściej wypierane przez lekcje online odbywające się za pośrednictwem Skype’a. To popularny i całkowicie darmowy komunikator, który można ściągnąć w ciągu zaledwie paru sekund. Rozwiązanie to jest polecane ze względów finansowych, ponieważ jest tańsze w porównaniu do innych form nauki.

Uczenie się języka obcego jest zawsze dobrym pomysłem, niezależnie od wieku czy poziomu aktualnej wiedzy. Uczestnictwo w zajęciach nie tylko przynosi satysfakcję, ale też zwiększa pewność siebie podczas zagranicznych wyjazdów i ułatwia znalezienie pracy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Osoby władające biegle językiem obcym nie mają problemów z czytaniem zagranicznej literatury, tworzeniem firmowej korespondencji czy oglądaniem filmów bez lektora.

Na korepetycje z niemieckiego przez Skype można zapisać się na witrynie umlaut.edu.pl. Prowadzi ją szkoła przeprowadzająca lekcje na każdym poziomie. Lektorzy, z jakimi współpracuje, zapewniają elastyczny grafik, ponieważ starają się dopasowywać do potrzeb klientów. Kontaktują się z nimi osoby prywatne, przykładowo studenci lub maturzyści, jak również przedsiębiorcy i pracownicy międzynarodowych korporacji. Podczas lekcji uczą się branżowych zwrotów oraz poznają reguły gramatyczne i słownictwo wykorzystywane w potocznych rozmowach.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!