DANE FIRMY:


  • Telefon: 18 44 21 666
  • Domena: https://www.ibcs.pl
  • Nazwa: IBCS Poland
  • Adres: J. Piłsudskiego 46
  • Miejscowość: Nowy Sącz
  • Kod pocztowy: 33-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Sprawdzone rozwiązanie informatyczne oferuje firma ze strony internetowej ibcs.pl. Wśród nich znajdują się między innymi nowoczesne aplikacje, których celem jest ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej. Z oferowanych usług mogą skorzystać zakłady produkcyjne oraz firmy świadczące usługi. Przed dokonaniem zakupu aplikacji Label Design warto zapoznać się z jej działaniem oraz wszystkimi szczegółami technicznymi. Pozwala to na zakup rozwiązania skrojonego na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego przedsiębiorcy.

Koszt oprogramowania jest uzależniony od kilku czynników. Jednym z nich jest ewentualna konieczność naniesienia zmian w kodzie programu na życzenie konsumenta. Celem wspomnianego wyrobu jest umożliwienie sprawnego projektowania etykiet reklamowych, które będą mogły zostać wydrukowane w dowolnej drukarni. Zaprojektowana aplikacja jest ciekawą alternatywą wobec innych rozwiązań dostępnych na rynku. Wynika to z faktu, że pozwala ona na zaoszczędzenie pieniędzy na szkoleniach pracowników, którzy w ten sposób mogą zdobyć wiedzę dotyczącą programowania.

Drukowanie etykiet opiera się na koncepcji, w ramach której wykorzystywany jest profesjonalnie wyglądający formularz druku. Daje on możliwość szybkiego naniesienia zmian na naklejce bez konieczności korzystania z usług fachowca. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze nawet dla osoby niemającej wcześniej styczności z tego typu rozwiązaniami. Do każdego zamówienia dołączana jest instrukcja obsługi programu, która zawiera odpowiedzi na szereg pojawiających się pytań. Dodatkowo jej zaletą jest możliwość dokonywania podglądu druku oraz wyboru ustawień technicznych maszyny drukującej. Klienci mogą wybrać jedną z kilku oferowanych wersji oprogramowania.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!