DANE FIRMY:


  • Telefon: 58 582 17 35
  • Domena: https://www.amicus-druk.eu/
  • Nazwa: Drukarnia Amicus
  • Adres: Miła 19
  • Miejscowość: Skórcz
  • Kod pocztowy: 83-220Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Profesjonalne usługi w zakresie wykonywania cyfrowego druku oferuje Drukarnia Amicus. Mające swoją siedzibę na terenie województwa pomorskiego przedsiębiorstwo zapewnia bardzo szybką realizację swoich usług. Dużym zainteresowaniem konsumentów cieszy się druk etykiet samoprzylepnych, ponieważ można je wykorzystać np. jako oznaczenia w biurach lub zakładach produkcyjnych. Ponadto świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji, kiedy potrzebne jest przyciągnięcie wzroku konkretnych osób. Współpracujący z powyższą firmą grafik jest w stanie przygotować projekt druku, który będzie zgodny z potrzebami klienta.

Alternatywnym rozwiązaniem jest dostarczenie grafiki przez konsumenta. Pierwsza z opisanych metod jest bardzo praktyczna. Wynika to z faktu, że pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Etykiety samoprzylepne są również atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm, które zajmują się sprzedażą wielu produktów. W takiej sytuacji na każde opakowanie może zostać naklejona dowolna naklejka. Może ona informować zamawiającego o tym, co dokładnie znajduje się wewnątrz kartonu. Drukarnia etykiet jest polecana w szczególności osobom zainteresowanym materiałami reklamowymi w małym formacie. Wielkość naklejki wynosi zazwyczaj kilka centymetrów kwadratowych. Przedsiębiorstwo zapewnia nowoczesną technologię cyfrową, która jest zgodna z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. W celu ustalenia szczegółów współpracy warto skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem działu handlowego. W przypadku większych zamówień rabat może wynieść nawet kilkadziesiąt procent początkowej kwoty zamówienia.

Zaletą wspomnianej oferty jest możliwość naniesienia nadruku na specjalny papier np. połyskowy lub matowy. Charakteryzuje się on wysoką trwałością oraz odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Mogą nimi być deszcz oraz śnieg. Zdjęcia przykładowych realizacji znajdują się na portalu online. Usługi są realizowane zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!