DANE FIRMY:


  • Telefon: 58 620 70 33
  • Domena: https://www.hossa.gda.pl
  • Nazwa: GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.
  • Adres: Władysława IV 43
  • Miejscowość: Gdynia
  • Kod pocztowy: 81-395Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Gdańsk, tak jak całe Trójmiasto, to świetne miejsce do zamieszkania. O przeniesieniu się nad morze marzy wiele osób, zwłaszcza że atutem tej lokalizacji jest nie tylko bliskość Bałtyku, ale też fakt, iż miasta te dynamicznie się rozwijają i nie brakuje w nich pracy. Są między innymi ośrodkiem biznesu. By jednak móc tam zamieszkać, trzeba znaleźć mieszkanie. Do wyboru są oczywiście lokale mieszkalne z drugiej ręki bądź z rynku pierwotnego. Na pewno warto postawić na te pierwsze, ponieważ dzięki temu można liczyć na urządzenie mieszkania według swojego gustu i wprowadzić się do lokalu pachnącego nowością, co gwarantuje też doskonały stan budynku. Poza tym nowo wznoszone budynki wielorodzinne cechują się nowoczesnością, licznymi udogodnieniami czy odpowiednio zagospodarowanym otoczeniem.

Na to wszystko można liczyć zwłaszcza wtedy, gdy, szukając mieszkania w Gdańsku, skorzysta się z oferty Grupy Inwestycyjnej Hossa. Ma ona do sprzedania różne mieszkania, w atrakcyjnych lokalizacjach, odznaczające się różnym metrażem i udogodnieniami (jak balkony, tarasy, parkingi itp.), stale też realizuje nowe inwestycje. Skorzystać z jej oferty mogą zatem osoby, które już potrzebują lokalu mieszkalnego, jak i te, które gotowe są poczekać, bo na przykład dopiero planują sprowadzić się nad morze. Oczywiście wszystkie te oferty znaleźć można na stronie firmy, gdzie są szczegółowo opisane i zwizualizowane. Dalsze informacje, dotyczące przede wszystkim ceny, otrzymuje się po kontakcie, na przykład za pomocą formularza na stronie.

Wybór mieszkań w ofercie tego dewelopera jest bardzo bogaty, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Stawia on na zróżnicowane lokale, przede wszystkim jeśli chodzi o metraż, wiedząc, że mieszkań nad morzem poszukują bardzo różne osoby. Są to na przykład młode, dynamiczne osoby stawiające na karierę, którym kawalerka czy inne niewielkie mieszkanie w zupełności wystarczy, seniorzy chcący spędzić jesień życia w mieście atrakcyjnym rekreacyjnie czy też rodziny z dziećmi, poszukujące dużych, przestronnych mieszkań. Tym ostatnim firma może zaproponować między innymi przestrzenne mieszkania z aż pięcioma pokojami. Warto przy tym wiedzieć, że lokale położone na niższych piętrach mogą mieć tarasy, zaś na parterze - prywatne ogródki, co sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne, zresztą nie tylko dla rodzin.

Data dodania: 28-01-2022
Autor: Milena Baranowska
Źródło:
https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!