DANE FIRMY:


  • Telefon: 606 711 106
  • Domena: https://dlaciebiedom.pl/
  • Nazwa: Dla Ciebie Dom
  • Adres: Krakowska 14
  • Miejscowość: Legionowo
  • Kod pocztowy: 05-120Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Duży popyt na usługi budowlane powoduje, że w całej Polsce znaleźć można ogromną liczbę firm budujących domy. Nie wszystkie jednak mogą pochwalić się taką ofertą jak przedsiębiorstwo Dla Ciebie Dom. Nie tylko bowiem zajmuje się ono wznoszeniem budynków, ale też wykańczaniem domów pod klucz. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą zatem zdecydować, czy pragną domu w stanie surowym, deweloperskim czy kompletnie wykończonym, do którego od razu można się wprowadzać.

Tę ostatnią opcję wybierają zwłaszcza klienci ceniący sobie czas. Powierzenie tej firmie wszelkich prac związanych z wzniesieniem budynku i doprowadzeniem go do stanu pozwalające na zasiedlenie oszczędza go wiele, nie trzeba bowiem szukać innych ekip, nadzorować ich pracy czy czekać na wolne terminy - z tym jest zaś ciężko. W wielu przypadkach wiąże się to też z oszczędnością środków. Jednocześnie można liczyć na bardzo wysoką jakość usług. Firma działa niezwykle precyzyjnie, jej ekipę tworzą osoby zaangażowane i doświadczone, a nad przebiegiem prac czuwają inżynierowie. W dodatku firma, obecna na rynku od dawna, ma dostęp do wysokiej jakości materiałów w korzystnych cenach. Ma też ogromną wiedzę, jest więc w stanie doradzić inwestorowi najlepsze rozwiązania, na przykład w zakresie doboru materiałów wykończeniowych.

Innym, tak samo ważnym jej atutem jest fakt, że wszystkie prace wykonywane są w rekordowo krótkim czasie. Kto chce mieć dom w stanie surowym lub deweloperskim, otrzyma gotowy budynek w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy. Jeśli zaś zleci się jego wykończenie, na wprowadzenie się trzeba będzie poczekać tylko 3 miesiące dłużej. Jest to z pewnością ewenement, gdyż nie brakuje przypadków, w których budowy ciągną się latami!

Data dodania: 03-02-2022
Autor: Mieszko Szulc
Źródło:
https://dlaciebiedom.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!