DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 542 805 651
  • Domena: https://www.rejs.eu/
  • Nazwa: REJS Spółka z o.o.
  • Adres: Mławska 61
  • Miejscowość: Rypin
  • Kod pocztowy: 87-500Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Duże zakłady oraz warsztaty produkujące meble znajdą mnóstwo ciekawych akcesoriów w przedsiębiorstwie od wielu lat zajmującym się produkcją oraz dystrybucją rozmaitych artykułów z wysokiej jakości drutu stalowego i aluminiowego, a także doskonałej jakości zawiasów i okuć meblowych, pochodzących od innych producentów, krajowych i zagranicznych. Firma ta ma własne centrum dystrybucyjne i sieć hurtowni na terenie całego kraju, dlatego każdy klient bez trudu znajdzie to, czego szuka. Wśród nich można między innymi znaleźć rozmaite kosze cargo do kuchni tworzonej zgodnie z oczekiwaniami konkretnego klienta. Dzięki nim garderoba czy kuchnia stają się bardziej funkcjonalne i łatwo w nich utrzymać porządek.

Poza produkcją i sprzedażą akcesoriów meblowych przedsiębiorstwo to zajmuje się także innego rodzaju działalnością. Między innymi świadczy usługi w zakresie galwanizacji elementów metalowych, jak również zgrzewania drutów i rurek o różnych średnicach. W ofercie firmy jest także obróbka szkła. Dzięki wysokiej jakości nowoczesnym maszynom znajdującym się w parku maszynowym firmy Rejs możliwe jest wykonanie dowolnego kształtu według dostarczonego przez klienta szablonu, wykonanego z dowolnego materiału.

Przedsiębiorstwo to ma nie tylko nowoczesny stół do rozkroju, umożliwiający cięcie szkła o grubości od 3 do 19 mm, ale także centrum obróbcze ALPA 315 – 4 m, które obrabia krawędzie. Zatrudnieni tam fachowcy mogą też wykonać dowolny rodzaj otworów o średnicy od 3 do 70 mm dzięki wiertarce poziomej WD 1. Obrobione szkło poddawane jest myciu i trafia do klienta gotowe do montażu. To tylko jedna z wielu usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo, dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!