DANE FIRMY:


  • Telefon: 662 906 531
  • Domena: https://www.mtr24.pl
  • Nazwa: Biuro Tłumaczeń MTR
  • Adres: Mydlarska 47
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 04-690Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Język arabski dla Europejczyka na pewno nie jest łatwy, przede wszystkim ze względu na odmienne pismo (odmienny jest nawet sposób pisania - od prawej do lewej), dlatego zapotrzebowanie na profesjonalne usługi tłumaczeniowe nie budzi wątpliwości. Jednocześnie oczywiście w Polsce nie ma na nie bardzo dużego popytu, ponieważ związki Polski z krajami arabskimi, choćby ze względu na odległość geograficzną, nie są dla społeczeństwa duże. Niemniej czasem może pojawić się konieczność dokonania przekładu i wówczas można mieć problem. Tłumaczy wielu innych języków, a zwłaszcza europejskich, jest bardzo wielu, co jednak z arabskim?

Dbając o potrzeby swych klientów, takie przekłady w swojej ofercie umieściło biuro tłumaczeń MTR. Zatrudniany przez nie translator polsko-arabski i arabsko-polski, dzięki rozległej wiedzy i świetnej, potwierdzonej formalnie znajomości języka, jest w stanie dokonać różnego rodzaju przekładów. Są to tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne - z różnych dziedzin, a także przysięgłe. Każdy zatem, kto zgłosi się do tej firmy z arabskimi materiałami do przetłumaczenia na polski lub z polskimi, które chce przetłumaczyć na język arabski, otrzyma odpowiednią pomoc.

W dodatku nie będzie musiał długo czekać na dokonanie przekładu - firma szanuje czas swoich klientów i ma świadomość, że czasem jest on bardzo ważny. Z tego też powodu zawsze dotrzymuje terminów, dbając, by były one krótkie. Jednocześnie, wykonywane sprawnie tłumaczenia są w pełni poprawne, tłumacz dba o to nie tylko w czasie dokonywania przekładu, ale i po jego zakończeniu, sprawdzając go nawet kilka razy.

To powoduje, że usługi tego przedsiębiorstwa cieszą się wielkim uznaniem, tym bardziej że w parze z wysoką jakością idzie zaskakująco przystępna cena.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!