DANE FIRMY:


  • Telefon: 666 232 457
  • Domena: https://ebordi.pl/
  • Nazwa: Ebordi s.c.
  • Adres: Poznańska 3
  • Miejscowość: Gądki
  • Kod pocztowy: 62-023Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Firma gwarantuje urozmaicony wybór materiałów typu taśmy oraz folie. Współpracuje z zaufanymi markami w dziedzinie wytwarzania tego rodzaju artykułów. W ofercie znajdują się tylko wysokiej jakości produkty, spełniające aktualne wymogi unijne w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości. Transport zamówienia jest przeprowadzany we współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ebordi.pl.

W asortymencie jest między innymi dwustronna taśma czerwona, która znajduje zastosowanie głównie w reklamie, branży motoryzacyjnej, budowlanej i produkcyjnej. Jest to model dwustronnie klejący, który może być stosowany do powierzchni wykonanych ze stali, szkła, pleksi oraz PCV. Do wyboru są wersje włókninowe, piankowe, akrylowe oraz wykonane z kauczuku. Można wykorzystać je do przytwierdzania listew oraz tabliczek znamionowych, a także niewielkich elementów wykonanych z kryształu lub metalu. Taśmy są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Cechują się one zwiększoną wytrzymałością, a także doskonałą przyczepnością do powierzchni, niezależnie od jej struktury. Może być używana do tworzyw gładkich oraz chropowatych. Jest odporna na działanie środków chemicznych, wilgoci oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu można z powodzeniem stosować ją na zewnątrz budynków.

Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksowe doradztwo ze strony fachowców.  Warto zapoznać się również z bogatą ofertą folii, wśród których znajdują się modele przeznaczone do pakowania ręcznego oraz mechanicznego. Jest to doskonałe tworzywo do zabezpieczenia różnego rodzaju wyrobów przed szkodliwymi czynnikami. Świetnie sprawdza się w zakładach produkcyjnych i firmach logistycznych.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!