DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 811 11 27
  • Domena: https://www.zar-kar.com.pl/
  • Nazwa: ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz
  • Adres: Siedzibna 39
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-001Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Pragnąc efektywnie wykorzystać przestrzeń w domu i mieszkać w ładnie urządzonych, komfortowych pomieszczeniach, warto pomyśleć o meblach na indywidualne zamówienie, idealnie dopasowanych do oczekiwań. Firmę, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem eleganckich i ergonomicznych mebli do pokoi, kuchni czy łazienki, można znaleźć na stronie zar-kar.com.pl.

Jest to przedsiębiorstwo zatrudniające doskonałych fachowców, zarówno jeśli chodzi o projektowanie, jak i wykonywanie mebli. Są to osoby kreatywne, doskonale znające trendy w meblarstwie, a także wymagania klientów. Potrafią zaprojektować umeblowanie w całym domu bez względu na to, czy są to pomieszczenia w starym budownictwie czy w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach nowo wybudowanych domów.

Zamawiając meble na wymiar w tym działającym w Warszawie przedsiębiorstwie można mieć pewność, że jego usługa będzie kompleksowa i idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Poza projektowaniem, wykonaniem i montażem mebli może ona również zaoferować wykonanie remontu pomieszczeń, a także wykonanie obudowy balkonu.

To rodzinne przedsięwzięcie działa na rynku od ponad ćwierćwiecza i potrafi się dostosować do oczekiwań klienta. Wykonuje klasyczne meble, jak i bardzo nowoczesne. Projektanci przeprowadzają ze zleceniodawcą rozmowę, wsłuchując się w jego pomysły i podpowiadając wiele interesujących rozwiązań. Meble wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z wysokiej jakości materiałów, dlatego służą nabywcom przez wiele lat. Każdy zamawiający może też liczyć na fachowe, darmowe doradztwo, jeśli chodzi o zastosowanie różnych rozwiązań i materiałów. Na stronie firmy dostępne są fotografie ze zrealizowanych projektów, świadczące o jej mistrzostwie. 

Data dodania: 18-03-2022
Autor: Wiktor Sokołowski
Źródło:
https://www.zar-kar.com.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!