DANE FIRMY:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Przekroczenie prawa może przydarzyć się każdemu – często bywa tak, że bieg wypadków jest dla nas niespodzianką. Szczególnie narażeni na takie przygody są emigranci w obcym dla siebie otoczeniu instytucjonalnym oraz kulturowym. Dobrym przykładem takiej grupy są Polacy, którzy zdecydowali się na wyjazd za Odrę (większość z nich opuszcza Polskę głównie z przyczyn materialnych). Gdy wejdziemy w jakikolwiek konflikt z niemieckim prawem – dobry prawnik, orientujący się biegle nie tylko w samych przepisach, lecz także konkretnych realiach danego landu, będzie kimś bardzo potrzebnym.

Emigranci, nie znający dokładnie zwyczajów i praktyk instytucjonalnych czy biurokratycznych, jakie są na porządku dziennym w danym rejonie Niemiec – mogą czuć się zagubieni i nieco bezradni, gdy okaże się, że popełnili większe lub mniejsze przestępstwo, często – zupełnie niechcący.

Jednym z wartych uwagi polskich prawników w Niemczech jest na przykład Ralf Weckener – specjalizujący się w doradztwie podatkowym oraz oferujący kompleksowe wsparcie podczas ubiegania się o zasiłki i inne formy pomocy socjalnej. Jego bogate doświadczenie, starannie budowane wykształcenie oraz stale podnoszone kwalifikacje gwarantują pełen profesjonalizm w podejściu do każdego z klientów – niezależnie od formatu sprawy, z jaką dany interesant zwraca się do jego kancelarii.

Gdy potrzebny nam rzetelny polski prawnik w Niemczech – wybór tego adwokata będzie co najmniej wart starannego namysłu. Warto inwestować w usługi fachowców, którzy dobrze znają swoją branżę. Jeżeli jesteśmy akurat w nieco słabszej kondycji finansowej – możemy liczyć na dużą elastyczność w podejściu tej firmy do oczekiwanego wynagrodzenia. Należność można rozbić na raty lub też umówić się na jej nieco późniejsze uregulowanie.

Choć klienci, którzy popadli w poważny konflikt z niemieckim prawem, należą raczej do rzadziej spotykanych gości tej placówki (mieszczącej się we Frankfurcie), lecz sprawy karne również można próbować załagodzić lub podjąć skuteczne działania obronne, zwracając się do tego prawnika.

Data dodania: 03-03-2019
Autor: Marianna Dąbrowska
Źródło:
http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!