DANE FIRMY:


  • Telefon: 518 688 356
  • Domena: https://pozamykaj.pl/
  • Nazwa: Pozamykaj.pl
  • Adres: Grunwaldzka 69
  • Miejscowość: Leszno
  • Kod pocztowy: 64-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Nowoczesne rozwiązania nie zawsze okazują się naprawdę przydatne lub bezpieczne, o czym do tej pory przekonało się wielu użytkowników. Jednak niektóre z pojawiających się na rynku nowości z powodzeniem można określić wartościowymi i niwelującymi sporo problemów dnia codziennego. Jednym z takich nowatorskich pomysłów jest zamek bez klucza, czyli specjalny sposób na otwarcie drzwi za pomocą czytnika lub też zaprogramowanego wcześniej kodu. 

Takie rozwiązania są coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach. Stosuje się je w domach prywatnych, blokach lub całych osiedlach (zarówno jako zabezpieczenia poszczególnych drzwi wejściowych, jak i wejścia na posesję działki), sprawdzają się również w firmach oraz różnego rodzaju instytucjach. Szeroki zakres wykorzystywania zamknięcia bez klucza zyskał wielu zwolenników z uwagi na łatwość wdrożenia takiego sposobu oraz na wyższy poziom bezpieczeństwa, jakie zapewnia.

Poza tym wielu użytkowników podnosi, że brak klucza to spore ułatwienie. Nie trzeba się martwić, że przedmiot ten ulegnie zgubieniu lub zniszczeniu. Dysponując całym pękiem kluczy do różnego rodzaju pomieszczeń, czasami trzeba też sporo czasu, aby znaleźć właściwy i go użyć. W przypadku zamka z kodem tego typu problem nie istnieje. Sekwencja znaków pozwalająca na otworzenie drzwi jest indywidualną sprawą każdego właściciela posesji lub osoby upoważnionej do korzystania z danego pomieszczenia. Można ją bezproblemowo zmieniać z poziomu administratora nawet na odległość, wykorzystując urządzenie mobilne z odpowiednią aplikacją. To błyskawiczny sposób na zabezpieczenie własnego domu, mieszkania czy jakiejkolwiek nieruchomości w przypadku, gdy ma się uzasadnione podejrzenia, że ktoś może dostać się do środka bez wiedzy właściciela.

Firma Systemy Zamknięć Piotr Rozwalka to polska marka, której pracownicy od lat zajmują się dystrybucją oraz doradztwem w zakresie nowoczesnych zamków szyfrowych. Proponują zróżnicowane pod kątem zarówno parametrów technicznych, jak i wielkości poszczególnych elementów modele, z których można znaleźć wersję spełniającą oczekiwania osób prywatnych, biznesowych oraz przedstawicieli instytucjonalnych. Oferta dostępna jest na stronie internetowej dystrybutora, który zaprasza do zapoznania się z nią oraz do kontaktu bezpośredniego.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!