DANE FIRMY:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Pokoje zagadek to jedna z chętniej wybieranych rozrywek w ostatnich latach, szczególnie młode osoby lubią z niej korzystać. Pierwotnie escape room był grą wirtualną, polegającą na ucieczce z zamkniętego pokoju, w której miało pomóc rozwiązywanie kolejnych zagadek. Obecnie nie tylko można wziąć udział w takiej grze "na żywo" ale też zamówić pokój zagadek do swojej firmy.

Tego typu ofertę przygotowała dla swoich klientów firma Amer Event, która specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom rozrywki na najwyższym poziomie. Escape room mobilny to idealny sposób na uatrakcyjnienie oferty np. hotelu czy pensjonatu. Wystarczy wybrać jedną spośród wielu dostępnych rozgrywek a po jej opłaceniu zostanie ona zaaranżowana w wyznaczonym przez klienta pomieszczeniu. W zależności od profilu gości można wybrać pokoje przeznaczone dla dzieci i młodzieży, lub też mrożące krew w żyłach rozgrywki, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. 

Jednak escape roomu mobilne to nie tylko rozrywka, ale też doskonały test umiejętności. Rozgrywki są skonstruowane w taki sposób, aby wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, z pewnością przydatna będzie im umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, a także kreatywność. Dlatego też firma eventowa przygotowała specjalna ofertę dla dyrektorów placówek edukacyjnych, np. szkół podstawowych oraz średnich. Mają oni do dyspozycji kilka ciekawych pokoi, np. Szalony Naukowiec - do zaadaptowania w sali lekcyjnej, Wiadomość w Bibliotece, czy też Uratujcie Święta - rozgrywka zarezerwowana dla najmłodszych uczestników.

Po zamówieniu i opłaceniu usługi ekipa z firmy eventowej zgłosi się do firmy z wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do stworzenia wiarygodnej scenografii. Może być ona ulokowana w dowolnym pomieszczeniu, ważne tylko, aby spełniał on normy bezpieczeństwa. W przypadku braku dostatecznej ilości miejsca można skorzystać z namiotu, który rozstawiany będzie na zewnątrz. Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Data dodania: 08-02-2019
Autor: Bruno Borowski
Źródło:
https://www.mobilny-escaperoom.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!