DANE FIRMY:


  • Telefon: 537 334 360
  • Domena: https://www.tanieuprawianie.pl
  • Nazwa: Growshop TanieUprawianie
  • Adres: Roździeńskiego 188B
  • Miejscowość: Katowice
  • Kod pocztowy: 40-208Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Uzyskanie satysfakcjonującego plonu zależy w dużej mierze od efektywnego sposobu nawadniania. Wiele roślin preferuje rozrost i kwitnie w środowisku lekko przesuszonym, z niewielką ilością wody. Aby umożliwić szybki odpływ wilgoci z doniczki, warto zaopatrzyć w odpowiednie modele doniczek z systemem otworów, które pozwalają skutecznie zapobiec przelaniu, a jednoczenie pozwalają korzeniowi pobrać odpowiednią ilość płynu, potrzebną do przeżycia. 

Wiedzę na temat uprawy poszczególnych roślin nierzadko hodowca czerpie z własnej praktyki. Wiele osób posiadających ogród czy też niewielką plantację zdążyło się też przekonać, że nawet w przypadku braku informacji o preferencjach danego okazu lepszym rozwiązaniem jest jego przesuszenie niż przelanie. Roślina bez wody po podlaniu może powrócić do optymalnej formy. Gdy korzeń przebywa przez dłuższy czas w zbyt wilgotnym środowisku, dochodzi do szybkiej martwicy i gnicia, co jest już procesem nieodwracalnym.

Pracownicy firmy PHU FAX PAWEŁ ŻAK doskonale rozumieją rosnące zapotrzebowanie rynkowe na asortyment przydatny podczas uprawy różnych rodzajów roślin, dlatego już od jakiegoś czasu w przygotowanej przez nich ofercie pojawia się doniczka hydroponiczna. Jej kształt oraz zastosowany system otworów na całej powierzchni bocznej i w podstawie pozwala bezproblemowo odprowadzić nadmiar wody i tym samym ochronić korzeń lub inne części rozwijające się pod ziemią.

Stosowanie takich prostych, a jednocześnie bardzo skutecznych technologii zaleca się zarówno doświadczonym hodowcom, jak i początkującym amatorom. Dzięki przedstawionej propozycji mogą oni niskim kosztem (dostawca udostępnia swój asortyment w niewygórowanej cenie) stworzyć rozwiązanie gwarantujące ochronę roślin, a tym samym zapobiegające stratom. Opłata nawet za  hurtową ilość doniczek jest nadal niższa niż kwota, jaką niekiedy trzeba wydać na interesujące hodowcę nasiona. 

Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem magazynowym, dlatego jest w stanie podjąć się stałych dostaw (nawet dużych ilości), realizując zamówienia na terenie całego kraju. Kadra odpowiedzialna za obsługę klientów zaprasza osoby zainteresowane zakupem do odwiedzenia sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz w Gdańsku. Na miejscu można także skorzystać z porad sprzedających.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!