DANE FIRMY:


  • Telefon: 89 533 42 09
  • Domena: https://aclari.pl
  • Nazwa: ACLARI DIAMONDS
  • Adres: Adama Mickiewicza 9
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Kod pocztowy: 10-550Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zakup pierścionka na zaręczyny to dziś poważna decyzja. Wiele osób przez długi czas przegląda dostępne oferty, starając się wybrać model, który, ich zdaniem, znajdzie uznanie w oczach przyszłej żony. Z racji tego, że odwiedziny w sklepach stacjonarnych często zabierają sporo czasu, coraz popularniejsze jest szukanie pierścionków online. 

Chcąc nabyć biżuterię zaręczynową,  spora liczba mężczyzn decyduje się na klasyczną wersję z brylantem lub diamentem jako najbardziej uniwersalną i pasującą do każdego typu urody. Niektórzy jednak poszukują mniej oczywistych rozwiązań. Popularnym rozwiązaniem jest obecnie pierścionek zaręczynowy z szafirem. Trend ten widoczny jest również wśród osób znanych z pierwszych stron gazet. Przyciągający uwagę otoczenia niebieski klejnot doskonale prezentuje się zarówno na niewielkiej, jak i dużej dłoni. Wygląda równie okazale, jak inne, stosowane w biżuterii ślubnej kamienie. Można nosić go jako osobną ozdobę lub też tworzyć z nim efektowne zestawy (chociażby z pasującymi kolorystycznie kolczykami czy zawieszką).

Szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z szafirem proponuje firma ACLARI ROMUALD SZNYTKA. Jej pracownicy, starając się pomóc klientowi w wyborze modelu, który spełni oczekiwania zarówno jego, jak i jego ukochanej, udostępniają na stronie prowadzonego sklepu online praktyczne wskazówki, między innymi, jak zamawiać właściwy rozmiar pierścionka. To przydatne porady, pozwalające uniknąć późniejszych poprawek. 

Dostawca, jeśli zakup klejnotu ma być niespodzianką, poleca wziąć samodzielnie miarę z pierścionka noszonego często przez przyszłą narzeczoną. Wystarczy zaledwie kilka chwil i linijka, by poznać potrzebne do złożenia zamówienia informacje.

Data dodania: 22-07-2022
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
https://aclari.pl/pierscionki-zareczynowe


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!