DANE FIRMY:


  • Telefon: 508 323 000
  • Domena: https://www.gomeo.com.pl/
  • Nazwa: Gomeo
  • Adres: Nowosądecka 74
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-683Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Organizując przyjęcie dla dzieci, warto zadbać nie tylko o ciekawe atrakcje czy odpowiedni poczęstunek, ale również o sferę wizualną pomieszczenia, w którym planowana impreza ma się odbyć. Choć w sprzedaży dostępnych jest wiele gotowych wzorów elementów służących do dekoracji ścian czy stołu, można pokusić się o stworzenie oryginalnego wystroju, opracowując własne ozdoby i zlecając ich wydruk. Jest to również świetny patent, jeśli przyjęcie ma swój motyw przewodni. 

Do przygotowania wzorników nie potrzeba wiele. Wystarczy prosty program graficzny, trochę czasu (można przygotować poszczególne elementy wspólnie z dzieckiem, co będzie dla niego dodatkową atrakcją i powodem do dumy) oraz nieco inwencji twórczej. Możliwości jest naprawdę sporo, od wielokolorowych napisów z życzeniami dla jubilata po pamiątkowe naklejki lub laurki dla uczestników zabawy. Jeśli podczas przyjęcia planowane są zawody sportowe, można zaprojektować także nagrody dla zwycięzców w postaci medali naklejonych na metalową zapinkę lub po prostu zawieszonych na kolorowym sznureczku.

Realizację projektów warto zlecić sprawdzonej drukarni offsetowej. Swoje usługi w zakresie wykonania tego rodzaju zlecenia poleca kadra Gomeo. Zaprasza klientów, których interesuje personalizowany druk, zamieszkujących Kraków i okoliczne miejscowości, do odwiedzenia biura przy ulicy Nowosądeckiej i złożenia indywidualnego zamówienia. Osoby spoza tego terenu mogą skorzystać z oferty z dosyłką gotowych materiałów pod wskazany w treści dyspozycji adres. 

Pracownicy drukarni to doświadczona grupa fachowców, obsługujących na co dzień nowoczesne, w pełni komputeryzowane zaplecze techniczne. Dzięki temu gwarantują terminowe wykonanie zlecenia, bez względu na stopień jego skomplikowania czy ilość zamówionych egzemplarzy. Dużą uwagę kadra drukarni przywiązuje do jakości zastosowanych barwników. Są to odpowiednie kompozycje pigmentów, które prezentują się doskonale nie tylko w krótkim czasie po wydruku, nawet jeśli są narażone na słońce.

Data dodania: 11-06-2022
Autor: Milena Baranowska
Źródło:
https://www.gomeo.com.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!