DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 490 80 10
  • Domena: https://almidecor.com
  • Nazwa: AlmiDecor
  • Adres: Al. Legionów 114C
  • Miejscowość: Łomża
  • Kod pocztowy: 18--40



Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Planując całkowitą metamorfozę salonu, warto dobrze przemyśleć kwestię wykończenia podłogi. Wybierając elegancki parkiet, należy zadbać o jego ochronę. Nie zawsze przed szybko pojawiającymi się rysami i ubytkami zabezpieczy nawet kilka warstw lakieru. Konieczne jest zastosowanie odpowiednich podkładek pod nogi krzeseł, stołów czy kompletów wypoczynkowych. Filcowe elementy są łatwo dostępne w większości sklepów meblowych i kosztują naprawdę niewiele. 

Innym sposobem na ochronę parkietu jest kupno odpowiednio dużego dywanu. Jest to opcja polecana w szczególności rodzinom z dziećmi. Gruba, miękka materia na podłodze świetnie izoluje, a więc zabezpieczy dziecięce stopy podczas zabawy na bosaka. Dywan sprawdzi się też, gdy posiada się maluchy, które raczkują lub dopiero uczą się chodzić. W takiej sytuacji będzie stanowić także poduszkę bezpieczeństwa na wypadek upadków podczas podejmowanych przez dziecko prób poruszania się.

Decydując się na kupno dywanu, nie trzeba martwić się, że pomieszczenie straci na estetyce lub jego proporcje zostaną zachwiane. Należy tylko dobrać odpowiedni metraż oraz kolorystykę modelu, aby uzyskać oczekiwany efekt przytulności i ładu. Wykonane z wysokojakościowych materiałów, eleganckie dywany do salonu wcale też nie muszą być kosztowne. Przekonują o tym pracownicy sklepu online, który działa na stronie almidecor.com. Zachęcają do zapoznania się z przygotowaną propozycją sprzedażową, obejmującą podłogowe kobierce w wielu wariacjach kolorystycznych. Można je także dobrać pod kątem metrażu, gdyż oferta obejmuje wersje o mniejszej i większej powierzchni. Dodatkowo dywany są dostępne w niewygórowanych cenach.

Dostawca, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, daje możliwość wygodnego złożenia zamówienia online. Klienci, którzy chcą uzyskać więcej informacji o produktach, mogą skorzystać z opcji kontaktu z pracownikami zajmującymi się obsługą zleceń poprzez komunikator online. Kadra zachęca nie tylko do zakupu dywanów, ale także innego, domowego wyposażenia.

Data dodania: 09-07-2022
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://almidecor.com/produkty/dywany


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!