DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 618 52 14
  • Domena: http://aptekanamyslowska.pl/
  • Nazwa: Solispharm Sp. z o. o.
  • Adres: Namysłowska 21
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-456Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Większość warszawskich aptek, które działają w trybie całodobowym, jest nastawiona głównie na sprzedaż najczęściej kupowanych leków, dostępnych bez recepty – takich jak popularne środki przeciwbólowe, preparaty regulujące trawienie, czy też – środki, pozwalające zatrzymać biegunkę. Żelaznym repertuarem są też wszelkiego typu preparaty na grypę, przeziębienie i towarzyszące im objawy (w sprzedaży znajdziemy przede wszystkim leki zbijające gorączkę).

Jeżeli chorujemy na jakąś rzadziej spotykaną chorobę, to wtedy prawdopodobieństwo znalezienia potrzebnych nam specyfików w najbliższej aptece - może być niewielkie.

Mieszkańcy Warszawy, poszukujący placówki, takiej jak apteka całodobowa, najszybciej znajdą ją w centrum miasta. Jeżeli chodzi o inne dzielnice – najprościej odszukamy takie apteki, korzystając z dobrodziejstwa, jakim jest internet. W dzisiejszych czasach, każda szanująca się firma dba o to, by posiadać swoją wizytówkę w sieci WWW.

Każda ze stołecznych dzielnic może wykazać się przynajmniej jedną apteką, która jest dostępna 7 dni w tygodniu, 24h/d. Na lokalizację takich punktów właściciele wybierają zwykle miejsca, w których koncentruje się życie mieszkańców danego rejonu miasta. Przykładowo – na Żoliborzu jest to Plac Wilsona, gdzie znajdziemy przystanki wielu linii autobusowych oraz stację pierwszej linii metra.

Pewnym wyjątkiem na mapie warszawskich aptek całodobowych, jest Apteka Namysłowska, położona z dala od głównych arterii miasta i samego centrum – zlokalizowana w rejonie prawobrzeżnej dzielnicy, jaką jest Praga Północ. Dotarcie tam nie powinno być kłopotliwe. Wspomniana apteka mieści się przy przystanku tramwajowym i autobusowym.

W ramach swoich usług farmaceutycznych, wspomniana apteka oferuje tzw. leki robione. Dotyczy to szczególnie wszelkiego typu maści – tak dermatologicznych, okulistycznych jak i środków o przeznaczeniu ginekologicznym. Leki robione to po prostu specyfiki, które wyrabiają samodzielnie farmaceuci na miejscu, według indywidualnych wskazówek, otrzymanych od konkretnego lekarza. Jest to coraz rzadziej spotykany rodzaj działalności w dzisiejszych aptekach.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!