DANE FIRMY:


  • Telefon: 34 389 81 73
  • Domena: https://www.invitta.pl/
  • Nazwa: Invitta - Tekstylia dla restauracji
  • Adres: MIROWSKA 41A
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Kod pocztowy: 42-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Organizacja wesela we własnym zakresie wiąże się z koniecznością pamiętania o wielu drobiazgach. Planując rozstawienie stołów i krzeseł, trzeba pamiętać też o zamówieniu obrusów i bieżników do dekoracji. Warto od razu zmierzyć szerokość i długość blatów, dzięki czemu łatwiej będzie zamówić materiał o potrzebnych wymiarach. 

Bez względu na to, czy państwo młodzi zdecydują się na obrusy okrągłe, czy prostokątne bądź kwadratowe, mogą zamówić potrzebną ilość, korzystając z oferty sklepu online, działającego pod linkiem invitta.pl. To prostsza opcja niż zakup bawełny lub lnu i podjęcie się szycia samodzielnie. Nawet przy znacznych umiejętnościach szwalniczych panny młodej czy osób z jej rodziny ilość obrusów do przygotowania jest zwykle spora, a czas potrzebny do ich wykonania można liczyć z pewnością nie w godzinach, ale dniach, a nawet tygodniach (uwzględniając też inne, przedślubne obowiązki).

Zakup obrusów to inwestycja, która może się zwrócić. Po weselu, jeśli materiał jest w dobrym stanie, można oddać go do pralni chemicznej i odświeżyć, a następnie wypożyczyć lub sprzedać. Jest to również sposób na pozbycie się balastu, który nieraz zajmuje w domu dużo miejsca. Obrus prostokątny lub kwadratowy można ze sobą połączyć, tworząc większy model, idealny na rozsuwany stół.

Korzystając z oferty wspomnianego dostawcy, ma się pewność, że zamówienie zostanie dostarczone terminowo, a jakość zarówno materiału, jak i przeszyć spełni oczekiwania młodej pary. Kadra sklepu realizuje zlecenia od osób z całego kraju, w tym również dostarcza hurtowe ilości obrusów, w zależności od zapotrzebowania. Zaprasza do kontaktu nie tylko osoby prywatne, ale również restauratorów, zainteresowanych stałą współpracą. 

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!