DANE FIRMY:


  • Telefon: 501 056 501
  • Domena: http://dembscy.pl
  • Nazwa: Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości
  • Adres: Milczańska 18i
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-131Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zlecenie wyceny nieruchomości pozwala zyskać wiele wartościowych dla przyszłego inwestora informacji. Analizując przestawione w operacie szacunkowym dane, można ocenić rentowność zakupu czy też zaplanować koszt napraw, a także wdrożenia innowacji, jeśli wycena dotyczy przedsiębiorstwa, w którym obecnie pracuje się na sprzęcie starszej generacji, obniżającym jakość oraz ilość produkcji.

Aby mieć pewność, że przedstawione obliczenia są wiarygodne, należy zgłosić się do realizatora, którego kadra to osoby kompetentne i legitymujące się odpowiednimi uprawnieniami. Gwarancję w powyższym zakresie daje biuro prowadzone przez Anetę Dembską – Rzeczoznawcę Majątkowego (numer licencji wykonywania zawodu dostępny na stronie biura). Domeną prowadzonej działalności jest profesjonalna wycena nieruchomości, działek, przedsiębiorstw w Poznaniu i okolicach.

Dokładna lista świadczeń jest opublikowana online. Z oferty mogą skorzystać osoby prywatne oraz inwestorzy biznesowi. Operat szacunkowy jest przygotowywany na osobiste zlecenie klienta. Może stanowić uzupełnienie dokumentacji kupna - sprzedaży. Na jego podstawie kupujący może negocjować cenę interesującej go nieruchomości. Zakres dokumentu może odzwierciedlać indywidualne wymagania i wskazania zlecającego (w zależności od tego, do czego wykorzystywana będzie potem wycena).

Koszt operatu warto potraktować jako inwestycję. Dzięki informacjom ustalonym przez rzeczoznawcę klient otrzymuje dane pozwalające mu zaplanować w odpowiedni sposób kolejne kroki, w tym zadbać o zabezpieczenie właściwej do potrzeb kwoty na doposażenie zakładu (jeśli przedmiotem wyceny jest firma) lub też przeprowadzenie niezbędnych prac naprawczo - renowacyjnych w przypadku domu, mieszkania bądź działki.

Dysponując operatem, można także rozsądnie zaplanować ewentualną wysokość kredytu oraz uzasadnić ubieganie się o akurat taką ilość środków w banku. Prezentując dokument wykonany przez certyfikowane biuro, zwiększa się szanse otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Data dodania: 07-07-2022
Autor: Juliusz Olszewski
Źródło:
http://dembscy.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!