DANE FIRMY:


  • Telefon: 794 507 198
  • Domena: https://pomponik24.pl
  • Nazwa: Pomponik24
  • Adres: Kobierzycka 20D
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 52-315Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Ludzie mają różne podejście do walentynek. Niektórzy obruszają się na to święto, upatrując w nim kolejną okazję do zarobku dla przedsiębiorców czy też wskazując na naśladowanie amerykańskiej mody. Jest jednak spora grupa osób, nie tylko bardzo młodych, które lubią świętować ten dzień. Na pewno, będąc w związku, warto się na to skusić, ponieważ im częściej pielęgnuje się relację, tym lepiej. Miłość warto celebrować oczywiście na co dzień, ale 14 lutego także będzie do tego świetną okazją.

Świętować można zaś na różne sposoby. Duża część par spotyka się w domowych pieleszach, spędzając wspólnie czas oraz spożywając romantyczny posiłek. W takich przypadkach niezbędne jest zadbanie o dekoracje, ponieważ tworzy to wyjątkowy klimat, podkreślający romantyzm. Bez dekoracji łatwo jest zapomnieć o tym święcie, może wydawać się, że jest to kolejny zwyczajny wieczór, a szkoda odmówić sobie uzyskania nieco odświętnego charakteru spotkania. Dotyczy to też oczywiście par mieszkających ze sobą, które dzięki takiej celebracji i ozdobom mogą przełamać rutynę.

Niektóre pary czy osoby mogą jednak mieć problem z doborem odpowiednich dekoracji. Wiadomo, co kojarzy się z walentynkami przede wszystkim - pluszowe serduszka, na przykład w formie poduszek, misie z serduszkami i słodkimi napisami, amorki oraz płatki róż. Dla wielu osób jest to kiczowate, choć oczywiście można też podejść do tego z humorem. Innym rozwiązaniem będzie odwiedzenie sklepu mającego wyjątkowo szeroki wybór dekoracji okolicznościowych, także jeśli chodzi o święto zakochanych. Na pomponik24.pl można znaleźć znacznie więcej niż typowe walentynkowe serca, a i one zwykle proponowane są w odświeżonych formach, przez co nikt nie uzna tych gadżetów za kiczowate.

Co zatem można znaleźć w ofercie? Uniwersalną ozdobą będzie banner z napisem "Walentynki", który można powiesić w sypialni nad łóżkiem czy w salonie nad kanapą, niejako zaznaczając miejsce imprezy. Osoby chcące wprawić siebie i drugą połówkę w romantyczny nastrój mogą rozwiesić w różnych miejscach świderki - serpentyny zakończone serduszkami, które jednak wcale nie prezentują się kiczowato. Typowo walentynkowym wyborem dla osób, którym odrobina kiczu nie przeszkadza, będzie konfetti. Inne warte uwagi propozycje to na przykład ramka na pamiątkowe, walentynkowe zdjęcie czy talerzyki w kształcie serca, z walentynkowym napisem.

Data dodania: 09-07-2022
Autor: Kazimierz Szymański
Źródło:
https://pomponik24.pl/dekoracje-na-walentynki


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!