DANE FIRMY:


  • Telefon: 33 810 05 08
  • Domena: https://www.csbokna.pl/
  • Nazwa: PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej
  • Adres: Terenowa 1
  • Miejscowość: Bielsko Biała
  • Kod pocztowy: 43-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Okna to konstrukcje narażone na działanie czynników atmosferycznych, w tym na silne promieniowanie słoneczne. Są dość drogie, dlatego wymienia się je rzadko. Z tego powodu wybór konkretnych modeli powinien być dokładnie przemyślany. W przeszłości w budownictwie mieszkalnym spotykano głównie okna drewniane, które wymagały malowania oraz impregnowania preparatami chroniącymi przed wchłanianiem wilgoci. Natomiast dziś zainteresowani wybierają spośród modeli z wielu innych materiałów, a tym zasługującym na uwagę jest aluminium.

Jest to lekki metal niepodatny na korozję, który może być barwiony na dowolne odcienie. Okna z niego wykonane odznaczają się małą wagą, przekładającą się na bezproblemowy montaż. Są nabywane ze względu na energooszczędność oraz wąskie profile. Dzięki nim okna sprawiają wrażenie większych, dlatego znajdują zastosowanie w przestrzeniach o małym metrażu, przykładowo w kawalerkach. Firmą zajmującą się sprzedażą tego typu konstrukcji jest Promat. W jego asortymencie zaprezentowano nowoczesne okna sprawdzające się w domach, mieszkaniach i pozostałych obiektach.

Zamawiają je klienci z Bielska-Białej chcący zamontować okna aluminiowe. Ich zaletą są właściwości termoizolacyjne, które chronią przed uciekaniem ciepła jesienią i zimą, co wpływa na wysokość rachunków za ogrzewanie. Ponadto paleta kolorystyczna takich modeli jest niemalże nieograniczona. Zazwyczaj są one anodowane lub malowane proszkowo na dowolne odcienie. Niektóre imitują naturalne drewno, dzięki czemu idealnie współgrają z meblami.

Okna aluminiowe są sztywne i stabilne, a co za tym idzie – niepodatne na odkształcenia. To trwałe konstrukcje, których utrzymanie w czystości nie sprawia problemów. Jedyne, o czym powinni pamiętać ich posiadacze, jest regularne czyszczenie okuć, które zapewnia płynne działanie mechanizmów otwierania i zamykania. Proponowane modele wykazują odporność na działanie wilgoci i ujemnych temperatur, a na dodatek na ich powierzchni nie pojawiają się grzyby, pleśnie i mchy, których usuwanie bywa trudne.

Data dodania: 10-07-2022
Autor: Karolina Kołodziej
Źródło:
https://www.csbokna.pl/okna/okna_aluminiowe/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!