DANE FIRMY:


  • Telefon: 509 509 678
  • Domena: https://3d-tarnawa.pl
  • Nazwa: 3D Tarnawa
  • Adres: Warszawska 97
  • Miejscowość: Jaworowa
  • Kod pocztowy: 05-090Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


W ostatnich latach coraz więcej mówi się o możliwościach drukarek 3D. To nowoczesne sprzęty dające szansę tworzenia trójwymiarowych obiektów, znajdujących zastosowanie w wielu branżach. Podstawą w tym przypadku jest cyfrowy projekt, komputer oraz drukarka, której zadaniem jest formowanie materiału w odpowiedni kształt. Zazwyczaj posiadacze trójwymiarowych drukarek wykorzystują tworzywa sztuczne, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by drukować przy użyciu żywicy, metalu lub betonu. Proces ten polega na łączeniu ze sobą warstw za pomocą rozmaitych technik i spoiw. Firmy podejmujące się trójwymiarowych wydruków powinny dysponować komputerowym modelem obiektu, programem do obróbki, oraz tworzywem.  

Z drukarek 3D korzystają przedsiębiorcy z różnych branż, ponieważ dają one możliwość wytwarzania elementów małym kosztem. To świetna propozycja dla osób zainteresowanych stworzeniem prototypów lub części zamiennych, które są znacznie tańsze w porównaniu do tych, dostępnych u producentów. Sprawdzają się one w motoryzacji, lotnictwie i nie tylko. Urządzenia te są nieocenione wśród projektantów i architektów wnętrz. Ułatwiają przygotowywanie szczegółowych modeli domów, biurowców czy pozostałych budynków.

Profesjonalny druk 3D jest realizowany w przedsiębiorstwie 3D Tarnava. Dysponuje ono nowoczesnym sprzętem i podejmuje się skomplikowanych zleceń na rzecz osób prywatnych i właścicieli firm. Kontaktują się z nim przedstawiciele branży medycznej, chcący stworzyć protezy lub właściciele warsztatów samochodowych, zainteresowanych częściami zamiennymi doskonałej jakości. Trójwymiarowe drukowanie zapewnia oszczędność kosztów i zmniejsza ilość odpadów. Ponadto wiąże się z krótkim czasem realizacji oraz wysoką precyzją.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!