DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 722148498
  • Domena: https://drillteam.pl/
  • Nazwa: DRILL TEAM Odwierty
  • Adres: Nogat 19
  • Miejscowość: Gronowo Elbląskie
  • Kod pocztowy: 82-335Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Dostęp do wodociągowej sieci jest jedną z najwygodniejszych metod na zaopatrywanie jednorodzinnego domu lub innego obiektu w wodę. Niestety rozwiązanie to nie zawsze jest możliwe do wdrożenia. Wówczas dobrym pomysłem może okazać się budowa studni głębinowej. Konstrukcje tego typu odznaczają się prostotą użytkowania i pobierają wodę z głębszych warstw ziemi, dzięki czemu jest ona czysta. Stanowią pionowe ujęcia wód podziemnych i przyjmują formę sztucznie wierconych otworów. Znajdują zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz na działkach letniskowych. Studnie wyposaża się w kołowroty lub wydajne pompy, a ich wykopanie warto rozważyć z ekonomicznego punktu widzenia. Zapewniają bowiem spore oszczędności i przydają się posiadaczom dużych ogrodów, wymagających częstego podlewania.

Studnie składają się z kilku elementów, takich jak filtry wychwytujące zanieczyszczenia, rury osłonowe, rurociągi, obudowy, głowice oraz zawory zwrotne, których zadaniem jest odcinanie dopływu wody. Do najważniejszych zalet związanych z montażem takich konstrukcji zalicza się małe koszty stałe, które wiążą się jedynie z opłatami za prąd. Nie bez znaczenia jest dobra jakość wody wykorzystywanej do mycia naczyń czy podczas kąpieli.

Nowoczesne studnie odznaczają się wydajnością i niezawodnością. Firmą mającą je w swoim katalogu jest Drill Team. To zaufane przedsiębiorstwo proponujące wytrzymałe konstrukcje w różnych cenach. Studnie głębinowe sprzedawane są w pomorskim i sprawdzają się na każdej posesji. To ciekawa opcja dla osób chcących uniezależnić się od wód wodociągowych. Przedstawiciele firmy podejmują się także wykonywania odwiertów za pomocą specjalistycznych urządzeń w miejscu wskazanym przez klienta.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!