DANE FIRMY:


  • Telefon: 788 288 477
  • Domena: https://poscielrodzinie.pl/
  • Nazwa: Pro-Eco Karolina Kasprzak
  • Adres: Łężyca-Budowlanych 7C
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Kod pocztowy: 66-016Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Na rynku znajduje się wiele typów kołder, różniących się od siebie materiałem wykorzystanym do produkcji. Miłośnicy naturalnych rozwiązań stawiają często na kołdry puchowe, znane nie od dziś. To trwałe wyroby o małej wadze, zapewniające przyjemne ciepło w trakcie najchłodniejszych nocy. Stanowią świetny wybór zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, chcących uniknąć konieczności każdorazowego włączania kaloryferów na noc. Urządzenia te nie tylko przyczyniają się do zwiększonych rachunków, ale też do nadmiernego wysuszania powietrza w pomieszczeniach. Kołdry z puchu są kojarzone głównie z sezonem jesienno-zimowym, dlatego warto podkreślić, że mogą być użytkowane przez cały rok. Występują bowiem również w wersji na wiosnę i lato. Wiele osób wybiera puch gęsi, odznaczający się znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi, choć niektórzy stawiają na puch kaczy.

Kołdry występują w kilku rozmiarach. Posiadacze dwuosobowych łóżek decydują się często na modele 160x200 cm lub 200x220 cm. Mogą być one ciut większe od materaca, ponieważ dobrze wyglądają, gdy delikatnie zwisają po obu stronach. Producenci proponują także kołdry na łóżka jednoosobowe, sprawdzające się wśród singli lub w pokojach dziecięcych. Można do nich dokupywać kolorowe poszewki, które odmieniają każdą sypialnię w krótkim czasie. Są one dostępne w wersji gładkiej lub wzorzystej.

Wytrzymała kołdra puchowa nie musi być droga, co udowadnia internetowy sklep prowadzący stronę poscielrodzinie.pl. Proponuje on wyroby z naturalnych materiałów, które z łatwością odprowadzają wilgoć, co chroni przed pojawianiem się grzybów i pleśni. Można do nich dobrać poduszki z puchu, zapewniające odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Zmniejsza to ryzyko pojawiania się bólu po przebudzeniu.

Zakup kołdry to inwestycja na lata, dlatego warto stawiać na wytrzymałe wyroby, które nie szkodzą środowisku i zdrowiu człowieka. Modele dostępne w przedsiębiorstwie stworzono z elastycznych surowców. Mają one wytrzymałe szwy, co zabezpiecza przed przedzieraniem podczas prania czy codziennego użytkowania. Kołdra z puchu zapewnia odpowiednią wentylację, a jej wypełnienie nie wydostaje się na zewnątrz. Ma ona różną wagę i odznacza się kasetową strukturą, przekładającą się na właściwe rozmieszczenie puchu i ochronę przed gromadzeniem się go w jednym miejscu.

Data dodania: 19-08-2022
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Koldry-puchowe/59


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!