DANE FIRMY:


  • Telefon: 602 378 800
  • Domena: https://oczyszczalnieprimeko.pl/
  • Nazwa: Primeko Technologie Ekologiczne
  • Adres: Malwowa 3
  • Miejscowość: Gniezno
  • Kod pocztowy: 62-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Część domów lub domków letniskowych, ze względu na położenie, nie może zostać podłączona do systemów kanalizacyjnych. To właśnie między innymi z myślą o właścicielach takich obiektów powstała oferta zaprezentowana na stronie oczyszczalnieprimeko.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa sprzedającego ekologiczne szamba mieszkańcom Bydgoszczy. Czekają na nich zbiorniki nienagannej jakości, odznaczające się szczelnością i odpornością na zniszczenia mechaniczne. Występują one w wersji jednokomorowej i wielokomorowej, sprawdzającej się na dużych posesjach.

Proponowane produkty to świetna propozycja dla właścicieli działek, zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Znajdują zastosowanie zwłaszcza na terenach z niskim poziomem wód gruntowych oraz przepuszczalną glebą. Tego typu oczyszczalnie transportują zanieczyszczenia do osadnika gnilnego, w którym panują warunki beztlenowe. To stosunkowo tania opcja, nieoceniona wśród osób użytkujących na co dzień studnię z wodą pitną.

Wielu nabywców decyduje się na zbiorniki z tworzywa sztucznego, które są dostarczane we wskazane miejsce w formie gotowych do montażu prefabrykatów. To trwałe wyroby, niepodatne na działanie mrozu, wilgoci lub opadów atmosferycznych, które odnajdują się niemalże w każdych warunkach. Ich zaletą jest także mała waga, zapewniająca sprawny transport i szybki montaż.

Alternatywnym rozwiązaniem są ekologiczne szamba betonowe. Są one znacznie cięższe i wymagają wynajęcia specjalistów, którzy zajmują się ich montażem. Znajdują zastosowanie wśród osób planujących użytkowanie ich na terenie podjazdów lub w innych przestrzeniach, po których poruszają się samochody. Wewnątrz zbiorników zainstalowano komory i osadniki służące do wstępnego oczyszczania ścieków. Wiele osób umieszcza w nich preparaty z bakteriami, których celem jest przyspieszenie procesów gnilnych, rozbicie tłuszczów oraz niedopuszczenie do pojawiania się kożuchów. Konstrukcje te odnajdują się szczególnie na równych terenach, wolnych od roślinności z rozbudowanym systemem korzeniowym.

Data dodania: 15-08-2022
Autor: Norbert Marciniak
Źródło:
https://oczyszczalnieprimeko.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!