DANE FIRMY:


  • Telefon: 41 351-74-89
  • Domena: http://www.promoefekt.pl/
  • Nazwa: Promoefekt.pl
  • Adres: Bohaterów Warszawy 126
  • Miejscowość: Busko-Zdrój
  • Kod pocztowy: 28-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podczas wykonywania obowiązków zawodowych niezwykle istotny jest komfort pracowników. Można go zapewnić poprzez stosowanie wygodnej odzieży roboczej. Składają się na nią między innymi bluzy dresowe, nieocenione w trakcie chłodniejszych dni. To uniwersalne produkty odnajdujące się w wielu branżach, które pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Stanowią alternatywę dla swetrów oraz pozostałych elementów garderoby i są tworzone z przewiewnych materiałów o właściwościach higroskopijnych, takich jak bawełna.

Przedsiębiorstwo mające w katalogu opisywane ubrania udostępnia ofertę na witrynie promoefekt.pl. Znajdują się na niej modne bluzy w kilku rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, nabywane ze względu na trwałość i niepodatność na zniszczenia. Zaletą proponowanych ubrań jest możliwość prania w pralkach, bez ryzyka uszkodzeń, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemów. Odzież ta nie mechaci się z biegiem czasu i nie rozciąga się, dlatego wygląda jak nowa przez lata i rzadko wymaga wymiany.

Na ubrania firmowe decydują się przedstawiciele różnych branż, chcący zadbać o wizerunek przedsiębiorstwa. Spójny wygląd zatrudnionych pracowników przekłada się na profesjonalizm firmy i większe zaufanie wśród klientów. Na proponowane bluzy można nanosić dowolne nadruki, które nie płowieją, co sprawia, że są czytelne. Zazwyczaj jest to nazwa prowadzonej działalności, logotyp oraz dane kontaktowe.

Firma oferuje wytrzymałe i modne bluzy zapinane zamkiem błyskawicznym lub wkładane przez głowę, które zapewniają przyjemne ciepło. Dzięki nim podwładni nie korzystają z własnej odzieży, która mogłaby ulec uszkodzeniom. Niektóre ubrania mają też kaptury, przydatne wśród osób znajdujących się w niezadaszonych przestrzeniach podczas deszczowych lub wietrznych dni. Wszystkie z nich są przyjemne w dotyku i nie powodują podrażnień skóry. Za najpraktyczniejsze uznaje się modele w ciemnych kolorach, takich jak brąz, granat lub czerń, które z łatwością kamuflują niewielkie zabrudzenia.

Data dodania: 26-08-2022
Autor: Karolina Kołodziej
Źródło:
http://www.promoefekt.pl/bluzy-dresowe


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!