DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 618 07 86
  • Domena: https://planeta-budowlana.pl/
  • Nazwa: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.
  • Adres: Radzymińska 157
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-576Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Równo pomalowane ściany sprawiają bardzo korzystne wizualnie wrażenie. Niestety wielu wykonawców ma problem z uzyskaniem efektu, który zadowoliłby zleceniodawców. Jest to najczęściej spowodowane używaniem niewłaściwego sprzętu.

Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich Planeta Budowlana to sklep zlokalizowany przy ulicy Radzymińskiej na prawym brzegu Warszawy, który jest dystrybutorem produktów renomowanych marek. Jego pracownicy często spotykają się z wątpliwościami kupujących, związanymi z wyborem urządzenia najlepiej nadającego się do wykorzystywania przy prowadzeniu danego rodzaju robót. Toteż starają się dzielić swoją wiedzą tak, aby zakup agregatu nie stanowił problemu nawet dla osób, które nie znają wszystkich tajników jego konstrukcji. Należy bowiem zaznaczyć, że agregaty do malowania ścian spełniają różne funkcje i nie sprawdzają się równie dobrze przy wykonywaniu tych samych prac. W przypadku dużych powierzchni do pokrycia należy zwrócić przede wszystkim uwagę na wydajność maszyny. Z kolei emulsje elewacyjne wymagają zastosowania innych pomp natryskowych niż lateksowe. Kupujący powinien również wcześniej podjąć decyzję o tym, czy zamierza wykorzystywać agregat tylko do malowania, czy także do szpachlowania i temu podobnych czynności. 

Omawiane urządzenie jest z pewnością dużo bardziej skutecznym rozwiązaniem aniżeli zwykły wałek i farba, wymagające poświęcenia czasu i pracy rąk. Często jest także dokładniejsze, np. w pokrywaniu warstwą farby czy lakieru szczelin i trudno dostępnych miejsc. Nie jest jednak tańsze, nie zawsze się opłaci.

Gdyby twórcy malowideł jaskiniowych znali agregaty, być może wiele z ich dzieł miałoby szanse na to, by dochować się do dzisiaj. Bez względu na to, jak długo warstwa malarska ma przetrwać na ścianie, z pewnością zależy ci na tym, aby robota była dobrze wykonana i nic nie odpadało z powierzchni. Prezentowane urządzenia zapewniają wysoką jakość prac. Jeśli dużo malujesz, to kup sobie agregat i przekonaj się, ile dzięki temu zyskasz. 

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!