DANE FIRMY:


  • Telefon: 516 666 626
  • Domena: https://doktorgastro.pl
  • Nazwa: DR.GASTRO Polska
  • Adres: Okrężna 16
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Kod pocztowy: 65-548Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Już wiele osób przekonało się o tym, że współcześnie tworzone sprzęty, choć ułatwiające życie i wyposażone w wiele przydatnych funkcji, nie należą do najtrwalszych. Przeciwnie, komputery, telefony, a także sprzęty AGD, są narażone na awarie oraz szybkie zużywanie się. Czy opłaca się je naprawiać kiedy zaczną szwankować? Na pewno tak - o ile jest to opłacalne - także ze względów ekologicznych. Jak to jest w przypadku zmywarek gastronomicznych?

Sprzęt przeznaczony do użytku profesjonalnego musi być przystosowany do intensywnej eksploatacji, wiadomo bowiem, że takie urządzenia stosowane są dużo częściej niż w gospodarstwie domowym - użytkowane niemal cały czas, poddawane są dużym obciążeniom. Powinny być do tego przystosowane i w jakimś stopniu na pewno są, mimo to jednak nawet najlepsze urządzenia nie są niezniszczalne. Poza tym warto pamiętać, że w ferworze zawodowych obowiązków, na przykład w obleganej restauracji, nie zawsze przykłada się wagę do tego, by użytkować sprzęt w pełni poprawnie, według wskazań producenta. Może to przyspieszać zużycie urządzenia, a przede wszystkim - powodować awarie. Zmywarki gastronomiczne mogą też psuć się na skutek innych przyczyn, na przykład twardej, obfitującej w kamień wody - gdy ich części nie są przed tym odpowiednio zabezpieczane. Co w takim przypadku? Jeśli sprzęt jest nowy albo użytkowany niedługo, na pewno trzeba go naprawić. Jednak nawet w przypadku starszych zmywarek może to być wygodniejsze i bardziej opłacalne wyjście niż zakup nowego sprzętu.

By jednak możliwe było osiągnięcie pożądanych celów, takich jak przywrócenie sprzętu do użytku i cieszenie się jego funkcjonalnością jeszcze długi czas, trzeba znaleźć dobrą firmę oferującą naprawę zmywarek. W Zielonej Górze takie usługi świadczy przedsiębiorstwo o nazwie Doktor Gastro. Dla jego klientów bardzo ważny jest między innymi fakt, że firma zawsze szczerze informuje, czy dany sprzęt opłaca się naprawiać, czy też, ze względu na stopień zużycia, jest on w stanie po naprawie służyć tylko krótki czas.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!