DANE FIRMY:


  • Telefon: + 48 605 994 996
  • Domena: https://alaska-shop.com
  • Nazwa: Alaska-Shop.com
  • Adres: Królowej Jadwigi 84
  • Miejscowość: Nowy Targ
  • Kod pocztowy: 34-400Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Kapcie stanowią częsty wybór wśród właścicieli mieszkań lub domów pozbawionych dywanów czy chodników. Przydają się szczególnie w pomieszczeniach wyłożonych płytkami, które bywają chłodne. Skutecznie zabezpieczają przed zimnem oraz przedzieraniem i brudzeniem skarpetek. Występują w wersji pełnej lub wsuwanej i sprawdzają się także wśród najmłodszych, przykładowo chodzących do przedszkola. Za najbezpieczniejsze uznaje się modele z podeszwami ze skóry lub tworzyw sztucznych, które zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Są one użytkowane przez cały rok, niezależnie od pory roku czy pogody. Do najchętniej zamawianych zalicza się tak zwane pantofle zakopianki, które można spotkać na straganach w górskich miejscowościach.

Oferują je także niektóre sklepy internetowe, a jednym z nich jest Alaska-Shop. Firma ta sprzedaje kapcie dla osób o różnych gustach czy potrzebach i zapewnia sprawną realizację zamówień. Na jej katalog składają się wytrzymałe produkty w niewygórowanych cenach, które wpasowują się w aktualne trendy i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Stworzono je między innymi z naturalnej skóry, która pięknie się starzeje i jest wybierana ze względu na niepodatność na zniszczenia. Materiał ten nie rozciąga się i rzadko pęka, a utrzymanie go w czystości nie sprawia żadnego problemu.

Naturalna skóra oddycha, dlatego nadmierne pocenie się stóp należy do rzadkości, co zmniejsza ryzyko pojawiania się problemów dermatologicznych lub nieprzyjemnego zapachu. Przedsiębiorstwo proponuje puszyste i przyjemne w dotyku pantofle, tworzone także z wełny owczej, chroniącej przed przegrzaniem podczas cieplejszych dni. To trwałe wyroby dostępne w kilku rozmiarach, które występują w wielu wariantach kolorystycznych.

Data dodania: 29-09-2022
Autor: Norbert Marciniak
Źródło:
https://alaska-shop.com/pl/c/Kapcie/141


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!